Skip to main content


10 TANE HARİKA PENCERE ÇEVRESİ MOBİLYA DEKORASYON ÖNERİLERİ

Ev Dekorasyonunda Pencere Çevresini doğru dekore etme tasarımları ve Pencere Önü Değerlendirme Mobilya,Depolama ve Dolaplar ile evler daha şık.

Cam kenarlarını nasıl değerlendiririz? tüm evinin dekoruna önem veren evin her bölümünü verimli kullanmaya çalışan Bey ve bayanların en büyük sorunu.

Özellikle Çocuk ve Bebek odası Dekorasyonunda dar odalar ve Küçük Genç odalarını dekore edebilmek için burada görülen Dekorasyon önerileri sizler için.

Genç ve Çocuk odaları için bu alanlar Çalışma masası ve depolama alanı ile kullanılırken Stor perde ile Dekorasyon tamamlanmış.

Yatak odası dekorasyonunda Pencerenin her iki kenarına Mobilya Dolaplar ve çekmeceli çalışma üniteleri yerleştirilmiş.

Her iki pencere yanı boşluklara Ahşap Mobilyadan yapılan Raf ve Dolaplar depolama alanı yetersizliği ayrıca Kütüphane olarak çok zekice değerlendirilmiş.

Cam önüne Sedir sevenler bu alanı Kitap okuma ve dinlenme alanı olarak değerlendirebilir.

Tabi bu alanları değerlendirirken Doğru Perde Seçimi evin dekorasyonuna uygun Tül perdeler,Stor Perdeler şık ve uygun olmalı.

Mutfak Pencerelerinin önlerine Mutfak Tezgahı yerleştirilerek evin hanımına daha havadar ve geniş alan yaratılıyor. Mutfak Pencerelerinin önüne bizler genelde Masa yerleştirmeyi tercih ediyoruz.

Ben çok beğendiğim Pencere etrafına Mobilya monte ve Dekorasyon fikirlerini sizler ile paylaştım ancak kendi evi olmayanlar için bu tarz bir dekorasyonda sökülüp takılan Dolaplar uygulanmalı.

yatak-odasi-dekorunda-pencere-cevresi-dekoru
yatak-odasi-dekorunda-pencere-cevresi-dekoru
pencere-onu-dekorasyonu
pencere-onu-dekorasyonu
pencere-etrafini-degerlendirme
pencere-etrafini-degerlendirme
pencere-etrafina-mobilyadan-kutuphane
pencere-etrafina-mobilyadan-kutuphane
pencere-cevresine-dolapli-mobilya-tasarimlari
pencere-cevresine-dolapli-mobilya-tasarimlari
pencere-cevresine-calima-masasi-ve-dolap-mobilya
pencere-cevresine-calima-masasi-ve-dolap-mobilya
pencere-altina-desir-ve-depolama-alani-dekoru
pencere-altina-desir-ve-depolama-alani-dekoru
cocuk-odasi-pencere-etrafi-dekoru
cocuk-odasi-pencere-etrafi-dekoru
cam-onu-nasil-degerlendirilir
cam-onu-nasil-degerlendirilir
mutfak-penceresi-dolap-dekorasyonu
mutfak-penceresi-dolap-dekorasyonu

Front window decorating ideas-Frontscheibe Deko-Ideen-Voorruit decoreren ideeën-Avant idées fenêtre de décoration-Front vindue udsmykning idéer-old window decorating ideas-front door window treatments ideasBenzer Yazılar:

OLUKLU KARTONDAN SAPLI SEPET YAPIMI
Sizlere yine çok güzel evde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz Oluklu Kartondan Saplı Sepet Nasıl Yapılır? göstermek istiyorum. Oluklu karton,hazır kenar danteli ve biraz kurdele ile ortaya çok güzel bir çalışma çıkmış. Eğer bu güzel çalışmayı sizde yapmak isterseniz malzemelerde farklı şeyler deneyebilirsiniz. Örnek olarak Sepetin etrafına yağlı kağıt yapıştırılmış fakat çevresine örgü ya da ...
DEKUPAJ-OYMACILIK VE AHŞAP BOYAMA SAAT ŞABLONLARI 1
Hobi işleri ile haşır neşir olan Dekupaj,Ahşap Boyama,Oymacılık ve daha bir çok çalışmalarınızda kullanabileceğiniz Saat şablonları. Üzerinde  Romen Rakamları ve Türkçe rakamların bulunduğu birbirinden güzel Saat şablonları sizlere ilham olacak kadar güzeller. Aslında arşivimde netten alıntı bir çok Saat Şablonu Resimleri var. Fakat o kadar çoklar ki bir sayfaya koyduğumda sayfa çok geç ...
BASİT KUMAŞ ÇİÇEK YAPIMI
Bir çok değişik kumaş kullanarak bu basit kolayca yapılan çiçek modelini yapabilirsiniz.Keçe,saten,kurdele,polar veya benzeri kumaşlar kullanarak yapacağınız bu çiçeği giysilerinize,evinizdeki perde ve örtülere dekor amaçlı,siyah tel toka takarak topuz modellerinizde ,kırlentlerinizde bir çok şekilde kullanabilirsiniz.Kullandığınız örtü vs yıkarken çiçeklerin zarar görmemesi için arkalarına ilgiçli iğne dikerseniz takıp çıkarılabilinir olması kullanım ...
2016 BEYAZ EŞYA EVLİLİK DÜĞÜN PAKET FİYATLARI
2016 Çeyiz Paketleri-Beyaz Eşya Evlilik Paketleri 2016 Fiyatları Her Bütçeye uygun.Ayrıca Taksitlendirme ve Kargo seçenekleri ile Eve kadar geliyor. Arçelik,Bocsh,Beko,Profilo,Siemens gibi 5 önemli ve Kaliteli Beyaz Eşya Markalarının sunduğu 2016 Beyaz Eşya Düğün Paketleri 3 ve 4'lü olarak satışa sunuldu. Kampanyalı Beyaz Eşyaların Fiyatlarına bakmadan önce lütfen Özelliklerine ve Paket içinde ...
GAZETE KAĞIT RULOLARDAN HASIR ŞAPKA ÖRME
Gazeteler ile Sepetler örmeye devam ediyoruz fakat Bugün Duvara süs olarak asılan Hasır Şapka Nasıl Örülür resimli olarak detayları adım,adım görüp bizlerde örebileceğiz. Gazete kağıtlarını değerlendirmek isteyen hanımlara boş vakitlerini değerlendirmek için evde yapılan kolay ve eğlenceli bir Hobi. Fakat buradaki çalışma işin başında olanlara zor olabilir siz sayfa altındaki benzer çalışmaları ...
KAPI ÇELENGİ İÇİN GAZETEDEN HALKA YAPILIŞI
Kapı süsü Kapı Çelengi için Nasıl Yuvarlak Halka Kapı Simidi yaparız? burada ki Gazeteden Kapı simidi Halka Yapılışı resimler ile bize kolayını gösteriyor. Kapılara ve bazen Duvarlara asılan süslerin yuvarlak orta tarafını genelde Denizde batmamak için kullanılan Sünger Deniz simitleri ile yapıyoruz. Bazıları bunun için Çalı çırpı,Karton,Plastik pet tabaklar,Karton Rulolardan,Metal halkalar gibi ...
GÜZEL HAZIR MUTFAKLAR
Biz Kadınların En Çok Vakit Geçirdikleri Yerlerden Biride Mutfaktır.Bütün Kadınların Hayellerini Süsler,Rahat,Bol Dolaplı,Geniş,Modern,Kullanışlı,Ferah Bir Mutfağı Olsun Hangi Bayan İstemez,Hatta Yemek Yapmasını Seven Mutfakta Vakit Geçiren Hangi Erkek.Bende Sizler İçin İnternetten Derlediğim Güzel Mutfak Tasarımlarını Paylaşıcağım.Dilerim Herkez Hayalindeki,Hayata,Huzura,Eve,Mutfağa,Kısaca Herkez Hayellerine Kavuşsun.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir