Dekorasyon AHŞAP ASKILARDAN MEYVELİK SEHPASI YAPILIŞI

AHŞAP ASKILARDAN MEYVELİK SEHPASI YAPILIŞI

264
ahsap-askilardan-meyvelik-sehpasi-yapilisi

Ahşap askıları kullanarak resimde gördüğünüz sehpa şeklindeki meyvelik yada başka şekillerde de kullanabileceğiniz çok güzel bir sehpa yapabilirsiniz.

Bu projeyi ilk gördüğümde çok hoşuma gitti.Sitemi ziyaret eden sevgili ziyaretçilerimiz de bu güzel el sanatını görmesini istedim.

Dekorasyon bölümünde Hanımlar ve Beylerin ilgisini çekecek Yaracıtı Fikirlerin yanı sıra Geri dönüşüm projeleri ile yapılan Ev Aksesuarları görebilirsiniz.

Hobiler Nazarca bölümünde de yine sizler için Ne Nasıl Yapılır? Resimli anlatımlı Hobiler çalışmalara bakabilirsiniz.

Bayanların en çok ilgi gösterdiği Yemekler ve El işleri bölümlerinden El işleri adlı menüde Nazarca Örgüler içinden Örgü şişi ya da Tığ işi örnekler yine sizler için.

Yapım aşamalarını resimlerin altına detaylı şekilde yazıyorum yapmak isteyenler buyursunlar:)

Emaye Banyo Küvetinden Bahçeye Köy Fırını yapılışı eminim değişik çalışmalarda imzası olmasını sevenler içi.

Salon Aynası için Süsleme Fikirleri isteyen hanımları da elbette unutmadık.

Evinizde Ahşap Sedire ihtiyacınız var sa Ahşap Paletten Sedir Bank Yapılışı eminim çok hoşunuza gidecek Geri Dönüşüm Marangozluk Projesi.

ahsap-aski-ile-masa-ustune-ayakli-sehpa
ahsap-aski-ile-masa-ustune-ayakli-sehpa

 

ahsap-askilardan-meyvelik-sehpasi-yapilisi

5 Adet  resimdekiler gibi  ahşap askı kullanıyoruz.Resimde 4 niçin 5 yazıyor diye düşündüseniz ince olan parçalardan 5 adet ortasına kullanılıyor.Resimleri incelediğinizde zaten fark edersiziniz.Ahşap boyası ile bütün parçaları  istediğiniz renge boyayınız.

Şimdi sehpanın ayağı vazifesi gören parçalara 5 er adet delik açıyoruz.Diğer 2 adet parçalarada 2 şer adet.Resmi incelediğinde bu deliklerin çok dikkatli açılması gerektiğini anlamışınızdır.Delikler monte aşamasında birbirini karşılamalı.İnşaat malzemesi satan dükkanlardan bunları monte edecek vidalardan bulursunuz.Ben anlatamam ne vidası diyenler üsteki sehpanın bitmiş halinin resmini götürüp göstersin adam anlar zaten hangi vida:)

Halk pazarlarından alabileceğiniz şu servis hasırlarından yada kendi istediğiniz örtü ile sehpayı tamamlayınız.Kolay Gelsin.Yorum yazmayı unutmayın olur mu? :)

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz