en-cok-istek-alan-oyalar-tig-igne-oyali


60 TANE İĞNE OYALARI VE EN ÇOK İSTEK ALAN MODEL YAPILIŞI

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yazma,Yemeni

Nazarca Yeni İğne Oyaları şimdiye kadar En Güzel İğne Oyaları seçilen 2000 den Fazla Beğeni alan 60 Tane İğne Oyası Örneği ve  Oya Modelleri ve Çiçekli Kafes İğne Oyası Yapılışı.

Sevgili Ayşegül geçen gün benden çok istek alan herkesin “Bu İğne Oyası Modelinin Anlatımı Yok mu? ” diye bana mesaj attığı modeli yapmış ve Türkçe Videolu anlatımını yapmış.

Marifetli Eller anlatımı ile Sağ olsun izinli olarak hem onun açıklamalı yaptığı Oya modelini hem de En çok beğeni alan Yeni 2017 İğne Oyalarını sizler için Netten topladım ve derleyerek beğenize sundum.

Her çeşit İğne Oyası Modelleri için alttaki resimlere Bakabilir Çeyizlik İğne Oyalı Havlular,Yeni İğne Oyalı Mevlüt Örtüleri ve Yazma Yemenilere Kibar Zarif Oya Modelleri görebilirsiniz.

Son İğne Oyası Modeli olarak bu yazımdan önce Yine Ayşegül hanımın öğrettiği Nazarca Saray Süpürgesi İğne Oyası yapılışı için buradan ulaşabilirsiniz.

Ben örtü örtmüyorum ancak Cenaze,Mevlit ve bazı günler evde Tülbent bağlamayı seviyorum.Bu günlere genelde imdadıma Kayın validemin  bana hediyesi Eski ama çok güzel modası hiç geçmeyen İğne Oyalı Yazmalarını kullanıyorum.

İğne Oyası yapılışı öğrenmek isteyen Hanımlar için Kolay ve Güzel İğne Oyalı her türlü modellere Menüden bakabilir İstekleriniz için saya altına Yorum yazabilirsiniz.

Kafesli Çiçekli İğne Oyası Yapımı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 thoughts to “60 TANE İĞNE OYALARI VE EN ÇOK İSTEK ALAN MODEL YAPILIŞI”

  1. Ayur hanım ben òyasi almak istiyorum fiyatı ve örnekleri hakkında detaylı bilgi nasıl öğrenebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir