DAMLA ÇİÇEKLİ İPLİK OYASI YAPIMI

damla-cicekli-tig-isi-iplik-oyasi
damla-cicekli-tig-isi-iplik-oyasi

Tığ Oyası Modellerinden benden en çok istek alan Modellerden biri olan Damla Çiçekli İplik Oyası Modelini Yapılışını isteyenlere Videolu Oya Yapımı için buyrun beğenenler ve isteyenler için Açıklamalı İplik Oyası.

60 Tane İğne Oyası Modelleri ve Yapım aşamalı İğne Oyası Modeli olan bu sayfayı paylaştığım da Facebook Nazarca sayfamdan hem yeni hem önceden bir çok istek aldığım modeli izleyebilirsiniz.

damla-cicekli-iplik-oyasi-tarifi
damla-cicekli-iplik-oyasi-tarifi

Derya hanım bunu Floş iple yaptığından ve lacivert renginden dolayı model parlamış ve net elli olmuyor ama Pembe renkli olan örneğe baktığınız da net olarak modeli görebilirsiniz.

Sizlere Bu örnek için tavsiyem Floş Oya ipleri yerine Altın başak,Leylak ya da benzeri parlamayan Oya ipleri ile yapmanız.

Dün yayınlanan İkiz Laleler Oyasını görmek isteyenler yapılışını merak edenler başka bir Oya modeline buradan bakabilirler.
Damla Çiçekli İplik Oyası Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*