4 YAŞA KADAR TIĞ İŞİ KIZ ÇOCUK YAZLIK ELBİSE TARİFİ

4-yasa-tig-orgu-cocuk-elbise
4-yasa-tig-orgu-cocuk-elbise

3-4 yaş kız çocuk tığ işi elbise tarifi Videolu. Tığla örülen Belin de Çiçek Kemerli Kolsuz ve Yuvarlak Yakalı Kolay Elbise Yapılışını izleyerek siz de Kızınız ya da yakınlarınız için örebilirsiniz.

Şimdiden başlasanız Bayramlık Kız Elbise Modeli olarak Kızınızın çok sevineceğine eminim. 3 ile 4 Yaşa kadar Kızlara göre yapılan Elbisenin detayları video da.

4-yas-icin-tigla-elbise-modeli-tarifi
4-yas-icin-tigla-elbise-modeli-tarifi

Toplam uzunluğu 56 cm olan Etek Boyunu daha uzun ya da kısa yapmak sizin eliniz de. Daha Küçük 12-24 Aylık Elbise yapılışı için burada ki Askılı Yazlık Dantel Bebek Elbisesi de çok güzel.

Yine Tığ kullanarak yapılan 1 Yaş Dantel Elbise modeli minik bebekleri olan Anneler Bayramlık Elbise olarak öre bilirler.

Şişle Şapkalı Elbise örmek için model ve Anlatımlı videolarını arayanlar için de burada değişik ve çok şirin Şiş işi Elbise Tarifi görebilirsiniz.

3 numara Tığ ile yapılan Elbise için çok kalın olmayan Tığ işine uygun 2 tane Beyaz ve Kırmızı Örgü ipleri kullanılmış.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KUM BONCUKLU YAZMA KENARI TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com
  2. EL ÖRGÜSÜ FIRFIRLI 2 YAŞ BEBEK ELBİSE TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*