EL ÖRGÜSÜ FIRFIRLI 2 YAŞ BEBEK ELBİSE TARİFİ

El-orgusu-firfirli-2-yas-kiz-elbise
El-orgusu-firfirli-2-yas-kiz-elbise

Sıkı Örenler için 1 Yaş Kız Bebek eli gevşek olanlar için 2 yaş 24 Aylık Kız Çocuklarına kadar olan Fırfırlı Askılı El Örgüsü Tığ işi Çiçek süslü Bebek Elbise Videolu Yapımı.

Nako bebe 100 marka ip Sarı ve Beyaz Renkli 7 numara Tığ ile Elbisenin yapımına üst roba bölümünden 130 zincire beyaz iple başlanır.130 zincir çekildikten sonra her iki uç birleştirilir ve 2. sıra da 130 tane 3 lü trabzan ile her zincire 1 trabzan şeklinde örülür.

tigla-el-orgu-2-yas-yazlik-elbise
tigla-el-orgu-2-yas-yazlik-elbise

4 Yaş Örgü Elbise modeli için de Dün bir tane Belinde puf çiçekler ile kemerli bir süsleme yapılan Askılı Kırmızı ve Beyaz renkli Çocuk Elbise Tarifi de burada.

Roba bölümün de atacağınız 130 zinciri çok sıkı çekmeyin gevşek yapın ki bebeği üst bölümü sıkmasın. 3 lü trabzanları bebeğin bel kısmına adar aynı sıra aynı şeklide ördükten sonra Bel kısmı örülür.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 Lİ BURGU MODELLİ BEBEK YELEK AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*