12-24 AYLIK KIZ BEBEK YAZLIK TIĞ ÖRGÜ ELBİSE YAPIMI

12-24-aylik-2-renkli-tig-orgu-bebek-elbise
12-24-aylik-2-renkli-tig-orgu-bebek-elbise

1-2 Yaş Kız Bebek Annelerine önerdiğim 2 Renkli Tığ işi Yeşil Beyaz Kloş etekli Zig zag Örgü Örnekli Tığ İşi Elbise Modeli Videolu Tarifi.

Elbiseyi örmek için 1,5 yumak Beyaz  yaklaşık 1 yumak ta Yeşil ip kullanılmış.. Aynı ipi almak isterseniz ipler Nako Bebe ipleri Tığ olarak ta 7 numara Tığ.

yazlik-2-renkli-12-24-aylik-kiz-elbise
yazlik-2-renkli-12-24-aylik-kiz-elbise

Bu arada Eli sıkı olanların ördüğü Elbiseler 2 yaş için küçük olabilir.. 1,5-2 Yaş için biraz daha gevşek yada motif sayısını 1 sıra artıtırıp daha uzun örebilirsiniz.

Eliniz gevşek ise aynı kalınlıkta örgü ipleri ile 2 yaşa uygun olabilir. 12 Aylık Kızlara göre yapılan Farbelalı Kız Elbise Örgü yapılışı için de buradan lütfen.

Yaz geliyor böyle Kolay Bebek Elbiseleri için sitemiz de daha bir çok Kız Elbise Modellerinden bakıp öğrenip çok güzel modeller yeter.
Örgü Tığla Kız Elbise Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. İKİ TARAFLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ | Nazarca.com
  2. 4 YAŞA KADAR TIĞ İŞİ KIZ ÇOCUK YAZLIK ELBİSE TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*