İKİ TARAFLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

iki-tarafli-yollar-orgu-tarifi
iki-tarafli-yollar-orgu-tarifi

İki Tarafıda benzer Kabarık 3 Boyutlu Örneklerin içinden Örgü İki Taraflı Yollar Modeli Tarifi. Videolu anlatımda sizin de göreceğiniz üzere çok kolay ve her örgü için kullanabileceğiniz bir Şiş Örgüsü.

Bu Modelden örülen Bayan Yeleği modeli sitemde Yelek Bölümlerin de var. 3 numara Şiş Angora iple yapılan önceki yapılan model de örnek anlatımı 2 motif ile anlatılıyor.

orgu-2-tarafli-yollar-motifi
orgu-2-tarafli-yollar-motifi

Örneğin anlatımın da 3,5 numara Şiş ve daha kalın Bebe İpi ile yapılıyor.Burada ki amaç örneğin nasıl durduğunu farklı ipler ile de görmeniz.

Örnek 16 ilmek üzerine kuruluyor ancak 2 artı ilmek ile 16+ 2 katları şeklinde hesaplayın. Şiş modellerinin devamı sayfa altında.

Son yazım da yayınladığım Örgü Tığ işi 2 Renkli Örgü Yazlık Kız Elbise Modeli için buraya bakabilir ve 12-24 Aylık Kız Çocukları için Elbise Tarifi görebilirsiniz.

Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*