ŞİŞ İLE YAZLIK ROBALI ŞAPKALI KIZ ÇOCUK ELBİSE TARİFİ
sapkali-robali-dantelli-kiz-bebek-elbise

ŞİŞ İLE YAZLIK ROBALI ŞAPKALI KIZ ÇOCUK ELBİSE TARİFİ


Her biri 100 gram olan 270 Metre Toplam 2 Yumak ile örülen Dantelli Şapkalı Robalı Yazlık Kısa Kollu Bebek Elbise Tam ve Detaylı Anlaşılır Videolu Tarifi ile 1-2 Yaş Kız Bebek Elbise Takım yapımı.

Alize Cotton Baby ip 4 numara Şiş ile 12 Aylık 24 Aylık Bebekler için Dantel işlemeli,süslü,şapkalı Elbise modeli için tüm açıklamalı buradan okuyabilir videolu Elbise Modelin de görebilirsiniz.

İsterseniz Robayı yapın Kız Elbisenin altını Kumaş olarak ta yapabilirsiniz. Pembe Dantelli Kız Elbisesi için 70 ilmek atılır 4 diş haraşo yapılarak başlanır.

dantelli-sapkali-yazlik-orgu-sis-kiz-elbise
dantelli-sapkali-yazlik-orgu-sis-kiz-elbise

Şimdi Roba için ilmekleri ayırarak örgüye devam ediyoruz.Ön için 12 ilk ilmeği 6 haraşo 6 düz örüyor 1 dola 2 ilmek ör 1 dola bu şekilde ön için ilmekleri ayırıyor ve artırıyoruz.

Kol için 9 ilmek 1 dola 2 ör tekrar dola Arka için 20 ilmek ör  1 dola 1 2 ör 1 dola tekrar artırıyoruz Kol için tekrar 9 ilmek ayırıyoruz.

1 dola 2 ör 1 dola kalan 12 ilmek diğer ön için onuda ör ve artırmaları tamamla.Arka tarafa gelince 3 tane ör artır ilik evi aç ve bu şekilde Videodan devamını görebilirsiniz.

Şapkanın yapılışını bir kaç güne kadar sayfaya ekleyeceğim.Sevil hanım Şapka videosunu hazırlıyor bitince hepimiz ile paylaşacak ben de sizler için sayfam da yayınlayacağım.
Robalı Yazlık Kız Elbise Videosu

2. Devam Şapka ve Elbise yapım videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın