mavi-farbali-3-4-yas-robali-tig-isi-kiz-elbise

3-4 YAŞ KIZ ÇOCUK ROBALI FARBALI TIĞ ELBİSE TARİFİ


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Açıklamalı Robalı Tığ Çocuk Elbise Tarifi- 3-4 Yaş Tığ işi Farbalı Kız Çocuk Elbisesi Robadan başlanıyor.Robalı Kız Elbise yapımı için sayılar ölçüler şu şekil de.Yaka genişliği 9 cm omuzdan yakaya 5 cm yakadan koltuk evine kadar 13 cm yakadan bel uzunluğu 20 cm beden genişlik 29 cm etek boyu 33 cm.

Santim ölçüleri ele göre örgü değişkinlik gösterebileceği için veriliyor.Eliniz sıkı ya da gevşek olsun bu sayıları dikkate alırsanız aynı ölçülerde Kız Elbise yapabilirsiniz.

robadan-3-4-yas-kiz-elbise-farbali-model
robadan-3-4-yas-kiz-elbise-farbali-model

Piliseli Bebek Battaniye yapımı da çok istenen Pilise nasıl örülür? nasıl dikilir?cevaplarını açıklamalı Örgü tarifi ile burada görebilirsiniz.

2 renk bebe ipi 2 numara Tığ 5 tane düğme ile 120 çekilerek ne sıkı nede gevşek olmayan 120 zincir çekilir. Elbisenin Farbalı alt tabanı için kafes modelini siz kendi çocuğunuzun Elbise boyunu ona göre uzunlukta yaptıktan sonra Farba kat sayısını da ona göre örebilirsiniz.

Farbalı elbise de video da 15 sıra Kafes file örgü yapılıyor. Yapılan File uzunluğuna göre Farba ilekat,kat Fırfırlı Elbiseler yapabilirsiniz. Tütü örgü Elbiseler de aynı böyle altı File örüldükten sonra bu filelerin üzerine Tüller ile Tütü Kız Elbise modeli yapılır.
Farbalı Robadan 3-4 yaş Kız Elbise yapım videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “3-4 YAŞ KIZ ÇOCUK ROBALI FARBALI TIĞ ELBİSE TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir