2 RENKLİ DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

2-renkli-dolama-orgu-modeli
2-renkli-dolama-orgu-modeli

2 Renkli Yeni Örgü Modelleri-2017 2 Renkli Örgü desenleri bu yıl genelde Örgüler 2 ve 3 renkli modeller ile

2-renkli-dolama-orgu-modeli
2-renkli-dolama-orgu-modeli

yapılıyor.2 Renkli Dolamalı Örgü Modeli Örgü Süveterler için bence çok uygun.

Küçük örnekli 2 renkten örülen örnekler içinde bu örneğin benzeri ancak Burgu gibi görünen Dolama örnekler diğer örnekte yan şekilde gidiyor.

Burada bahsettiğim örneği Renkli İp Dolama Örneği olarak nasıl Renkli Örgüler örülür görebilir ve örneği sizde öğrenebilirsiniz.

İp dolama Örgü Modeli adında burada yine bu örneğin çok benzeri tek renkli olan modelini görebilirsiniz. Tek renkli Dolama Örneği Erkek örgüleri için çok kullanılan bir Model.

Bu örneğe Nazarca Facebook örgü sayfamızda bir hanım Makarna Örgü Modeli başka bir hanımda Burgu Makarna Modeli diye söylemişlerdi.

Değişik adları olan Değişik Örgü Modellerini sevdiğim için sizlerin de seveceğiniz düşünerek az önce de Kuş İzi Örgü Örneği adında farklı bir örneği paylaştım.

2 Renkli Dolamalı Örgü

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU SULTAN ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*