SAÇ ÖRGÜLÜ KALPLER ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


sac-orgulu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi
sac-orgulu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi

Oldukça gösterişli olan yapılışını görünüşüne göre kolay olan Saç Örgülü Kalpli Örgü Modelini Sevgi hanım bize Türkçe video ile anlaşılır örnek anlatımı Örgü Tarifi Videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz. Yeni Örgü Modelleri istekleri için Sevgi hanım her gün bizler için En Güzel Örgü Modelleri arasından seçtiği örnekleri öğretiyor.

Sevgi hanımdan Örgü deseni anlatımlı örnekleri arasında en beğendiğim modelleri sizlere her zaman sunuyorum.Dün bayanların çok beğendiği ve Facebook sayfamızda çok beğeni ve paylaşım alan Yazlık Haraşo Örgü Modelini size dün göstermiştim.Buradan tıklayarak izleyebilirsiniz.

Daha önce yabancı Örgü videolarında çok beğenip ama Türkçe açıklaması olmadığı için paylaşamadığım Sevgi hanımın anlatımını yaptığı Bağlamalı Birde Bir Örneği örgü meraklılarının çok beğeneceğini umduğum modellerden.

Saç Örgülü Örneklerinin her iki tarafı kullanılmıyor ancak Saç Örgülü Kalp desenli Örgü örneği iki taraflı örgü modeli olduğu için Örgü şişleri ile Dikdörtgen Şal ve Örgü iğneleri ile Etol örmek isterseniz çok şık olur. Yazlık Yelekler,Örgü Hırkalar ve Agora Yün ipler ile Örgü Bayan Hırka modeli çok güzel olur.

Örneği örmeye başlamadan önce isterseniz 4-5 sıra Fantezi Lastik örneği ile başlayabilirsiniz.Ya da  direk Saç Örgülü Kalpler örneği ile de Bayan Yeleklerinde başlanır.

sac-orgulu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi
sac-orgulu-kalpler-orgu-modeli-yapilisi

Şiş İşi Türkçe Videolu Anlatımlı Saç Örgülü Kalp Örgü Modeli Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*