yuvarlak-sık-igneli-motifli-havlu-modeli

YUVARLAK SIK İĞNELİ MOTİFLERDEN HAVLU KENARI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Havlu Kenarı Model Tarifi ve ve Detayları ile Sık iğnelerden yapılan Motifli Havlu ucu modeli. Siyah İnciler ve Kurdele ile Çeyizlik Gelin Havlusu yapımı.

Bir kaç Gündür Çeyiz hazırlığı yapan hanımlara sanırım tüm Çeyizlik El işi çalışmalarını ben sundum. Çeyizlerde olan Zebra Sabun Lifi modelinden tutun Yonca Lif Modeline kadar Tığ işi çok güzel çalışmaları Dün yayınladım.

Tabi sadece Lif çalışmaları ile olmuyor.Çeyizlerin vazgeçilmez İğne Oyaları için de Hafif Oya Örneği ile En zarif modeli yine sizlerin beğenisine sundum.

sık-igneli-havlu-motifi

sık-igneli-havlu-motifi

Oya olur da Çeyiz de Havlu Oyaları olmaz mı? olur Elbet.Onun için de Mavi Fıstıklı modeli ile Mutfak Havlu modeline çok yakıştırdığım Havlu yapımını yine birlikte öğrendik.

Siyah Boncuklu Sık iğnelerden oluşan Yuvarlak Motiflerin Havlu modeline ne kadar yakıştığını siz de görebilirsiniz. 21 numara Mil -siyah kum boncukları-2 renk ip ve Kurdele ile model yapılıyor.

yuvarlak-motifli-havlu-kenari-model-tarifi

yuvarlak-motifli-havlu-kenari-model-tarifi

Siyah Boncukları Beyaz Oya ipine takalım. İpi Tığ üstüne sabitleyin 4 boncuk alın ve kapatın.Bu şekilde Motif göbeğinden başlıyoruz.

4 boncuk kapatıldıktan sonra 6 zincir ile ortadan girin 1 boncukla beraber kapatın. Her boncuğun çevresinden 4 tane yuvalar yapıyoruz. 6 zincir 1 boncuk al kapat tekniği ile ortası Yonca gibi durmalı.

2 thoughts on “YUVARLAK SIK İĞNELİ MOTİFLERDEN HAVLU KENARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir