Örgü Modelleri SİYAH TÜLBENTE YAPRAKLI MENEKŞELİ İPLİK OYASI YAPIMI

SİYAH TÜLBENTE YAPRAKLI MENEKŞELİ İPLİK OYASI YAPIMI

1811
yaprakli-menekseler-tig-oyasi
yaprakli-menekseler-tig-oyasi

Siyah Tülbentte Yapraklı Menekşeler Tığ Oyasını eminim sizde çok beğeneceksiniz. Modelin yapılışı Videolu Tarifi,renkleri ve modeli her şeyi harika.

Derya hanım ” Bu Modele Bayılacaksınız” demiş doğru da demiş ben bayıldım çok güzel ve zarif olmuş.Siyah Yazma üstünde model ayrı güzel duruyor.

Bugün Nazarca Oyalar ve Lif Modellerini birde Bebek yeleği anlatımını yayınladım.Bunlardan Yoncalı Uzun Lif  modeli takım parçası olarak sundum.

yaprakli-menekse-iplik-oyasi-yazma-modeli
yaprakli-menekse-iplik-oyasi-yazma-modeli

Sık İğneli Motifli Havlu Modelini de Günün Çeyizlik Tığ Oyalı Havlu örneği diyebilirim. Yuvarlak Siyah Kum Boncuklu motiflerden şahane bir Örnek.

Sade Düz Yazmalara Renk katmak için Çiçekli Tığ Oyalarını hep yakıştırıyorum.Tabi modelin güzel ve Yazmaya uyumlu olması ayrıca önemli.

siyah-yazmaya-menekseli-yaprakli-tig-oyasi
siyah-yazmaya-menekseli-yaprakli-tig-oyasi

Menekşe Çiçek Motifleri güzel ama özellikle Yaprak Tığ Oyasına bayıldım.Sıradan Yapraklı Oya örneği ile olsa bu kadar hoş görünümüydü bilmiyorum.

Aynı renk oya iplerini isteyen olursa: Yeşil renk Leylak marka 669 numara-Açık Pembe Oya ipi 604 numara-Krem renk ip 745 numara-Koyu Pembe olan da 910 numara.Tığ 21 numara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz