Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YENİ DOĞAN TORUNLARA ŞİRİN FİYONKLU BEBEK PATİĞİ

YENİ DOĞAN TORUNLARA ŞİRİN FİYONKLU BEBEK PATİĞİ

814
torunlara-yapilan-kolay-yeni-dogmus-patik
torunlara-yapilan-kolay-yeni-dogmus-patik

Şiş ile Çok Kolay Fiyonklu Haraşo Örgülü Büyük Anneler Yeni Doğan Torunlara Patik yapsınlar diye Tarifi ile sayfamız da.Örgü Fiyonk yapımı Patiğin Yapım aşamaları ve Pati dikim aşamaları.

Şeyma Hanımın Eline emeğine Sağlık yine döktürmüş.Herkesin rahatlıkla örebileceği kadar kolay , örmek isteyeceği kadar Güzel Bebek Patikleri,Bayan Patikleri ile Patik Tariflerini bizlere öğretiyor.

Şiş Örgü Bebek Patikleri için de buraya Bakıp göreceğiniz 3 Tane Bot Bebek Patikleri ve Yapılışları görebilirsiniz. Kız ve Erkek Bebe Patikleri.

fiyonklu-yeni-dogmus-haraso-patigi-yapim
fiyonklu-yeni-dogmus-haraso-patigi-yapim

Buraya da bakın burada da Haraşo Çiçekli Yeni Doğmuş Patiği var. Bu güzel Model de kolay daha farklı yapılıyor.Haraşo örgüden Patikler esnek olduğundan Bebekler ilk 6 ay bu Patikleri giyebilirler.

Tığ Örneği Yakalı Patik modeli de Bebeklerin Annelerine ve Büyük Anneler kendilerine de güzel modeller yapabilsinler diye.

Hanım Dilendi Bayan Kazak Modeli de Ham Dilendi Bey beğendi Tığ modelinden yapılan Kare Motifler ile yapılıyor.Tabi ki onun da Tarifi var. Kadınlar için Kazak Modeli.

yeni-dogan-patik-ornekleri-yapim-asamali
yeni-dogan-patik-ornekleri-yapim-asamali

Fiyonkla Süslü Modelin yapımın da Nako Lüks Minnoş Baby ip-2 numara Tığ – 2 numara Şiş ile 50 ilmek atılır. İki taraftan da Ters örülen Haraşo ilmekleri 20 sıra olana kadar devam edin.

20 Sıra bittiğinde her iki taraftan 10+10 ilmek kapatılır ortada kalan 30 ilmek haraşo olarak 8 sıra daha haraşo yapılır. Sıra başından 2-2 4 tane ilmek eksiltilir kapatılır. Sıra sonuna kadar örülür. Diğer başından da 2-2 Toplam 4 ilmek kapatılır.

yeni-dogan-kolay-bebek-patikler-aciklamasi
yeni-dogan-kolay-bebek-patikler-aciklamasi

Kalan 22 ilmek yapılır sıra tamamlanır. aynı işlem sonraki sırada yine tekrarlanır. Kalan 14 ilmek Tunus Tığa alınır ve hepsi birden kapatılır.
Fiyonk Örgüsü yapılır,Patik dikilir ve biter.Videonun sonunda Fiyonk nası yapılır? onuda görebilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz