Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 3 TANE ŞİRİN ŞİŞ ÖRGÜLERDEN BEBEK PATİK TARİFLERİ

3 TANE ŞİRİN ŞİŞ ÖRGÜLERDEN BEBEK PATİK TARİFLERİ

1103
3-sis-patikle-bebekler-usumesin
3-sis-patikle-bebekler-usumesin

Şişle örülme 3 Tane Şirin Bebek Patikleri ve Yapılışları için sizlere Pembe Fırfırlı ve Fiyonklu Kız Patik modeli ve 2 Tane Şişle Hem Kız Hem Erkek Bebeklere uygun Modeller var.

Haraşo Örgüden Bebek Patik modeli de başka bir sayfam da yayınladığım çok cici çiçekle süsü bir Patik.Menüde Patikler yazan bölüme bakmalısınız

Pembe Fiyonklu model 6 Aylık 1 yaş bebeklerin ayaklarına göre yapılmış. 27 ilmek ile başlanan Pembe patiği 0-4 aylık Bebekler için 23 ilmek başlayabilirsiniz.

pembe-ponponlu-yesil-sis-bebek-patik
pembe-ponponlu-yesil-sis-bebek-patik

Pembe Kız Patiğini 2 yaş Bebekler için 32-33 ilmek ile başlayabilir 3 -4 Yaş Çocuklar için de 36-37 ilmek ile başlayabilirsiniz.Patik 2,5 numara Şiş ile yapılmış.

Pembe Ponponlu Yeşil Bebek Patiğini de  1 Yaş Bebeklere göre yapılmış. 47 İlmek ile başlanan Yeşil patik için de 2,5 numara Şiş kullanılmış. 2 Yaş için 57-59 ilmekle başlanması önerilmiş.

pembe-fiyonklu-firfiri-1-yas-patik
pembe-fiyonklu-firfiri-1-yas-patik

(We start 27 stitches, increasing to 47 stitches. We make 2 stitches with other colors. We make the part and divide into 3. 16 stitches are made of 15 stitches, 16 stitches are made of 16 stitches, and 2 stitches are arranged.)

beyaz-lila-kurdeleli-1-yas-patik
beyaz-lila-kurdeleli-1-yas-patik

Beyaz Lila Fiyonklu 3. Bebek Patik 1 Yaş bebeklere göre.47 İlmek ile başlanıyor.2 Yaş bebeklere göre yapacak olanlar 55-5 ilmek ile bu patiği yapabilirler.
Fırfırlı Fiyonklu Kız Bebek Patik Tarifi

Ponponlu Kız Erkek Bebek Patik Yapımı

Kız Erkek uygun Şiş Bebek Patik

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz