Menü Kapat

firfirli-pembe-sirin-kiz-bebek-tarifi

EN ŞİRİN PEMBE FIRFIRLI KIZ BEBEK PATİK YAPILIŞIGördüğüm En Şirin Fırfırlı Kız Bebek Patiklerin den biri. Tığla yapılan Patik Tarifini izleyip En Sevimli Pembe Patiği kendi bebeğiniz ya da Torununuz için Örebilirsiniz.

Elinde Tığı,ipi olanlar 1 gün için de öre bilirler. Elbet bu şirin Patiği Hediye edeceğiniz birileri vardır.Ben bayıldım.Pek zarif pek şirin pek ta hoş bir model ortaya çıkmış.

Pembe iple Kız Bebeklere Patik olur. Erkeklere de Rengine takmayın Mavi Beyaz örüldüğünde Erkek Bebeklere de yapılır. Fırfırın üzerine minicik bir Fiyonk ile Erkek bebeklere de olabilir.

firfirli-6-9-aylik-kiz-pembe-patik
firfirli-6-9-aylik-kiz-pembe-patik

En Güzel İncili Patik Modelini de Bebeklerimizin Annelerine önerebilirim. Aynı renkler farklı modeller ile kendiniz için de örebilirsiniz.

Patik tabanından başlıyor yanlar pembe ile yapılıp Beyaz iple üst Beyaz bölüm örülüyor.En son Fırfır örgüsü ile patiğimiz bitiyor.

beyaz-pembe-firfirli-tig-orme-bebek-patik
beyaz-pembe-firfirli-tig-orme-bebek-patik

Patiğin yanlarına Çiçek Düğmeler dikiliyor.Erkek Bebeklere Patik Papyon veya farklı uygun düğmeler olabilir. Patik 6 aylık 9 aylık Bebeklere göre.

Daha kalın ip yada bir büyük numara Tığ kullanın. 2 Renk Nako Bebe 100 marka Beyaz Pembe ip-2 numara değilde 3 numara Tığ olur. Bu Patik 2 numara Tığla yapılıyor.

2 Comments

  1. Geri bildirim: VİDEOLU KALIN İPLE TIĞLA BEBEK PATİĞİ YAPIMINI İZLE | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: KARANFİL DESENLİ TUNUS PATİK YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir