siyah-ve-fistik-yesili-sis-model-kadin-patik


ÖRGÜ SİYAH YEŞİL ŞİŞ MODEL BAYAN PATİĞİ YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Patikler

Örgü Siyah ve Yeşil renkli İki şiş ile yapılan Kolay Kadın Patik Tarifi-2 Renkli Yün iplerini çok yakıştırdığım Tam anlatımlı Şiş Desenden Patik yapılışı.

Bugün her zaman olduğu gibi Hep çok severek ve beğenerek güzel bir Patik modeli paylaştım. Hepinizin bildiği gibi Youtube Video kanalında Örgü,Dantel ve Oya gibi modeller yapan bir çok kanal var.

Ben Tüm kanallardan değil de gerçekten Kaliteli açıklamalı modeller sunan Güzel çalışmalar sergileyen Bayanların çalışmalarını Sitem de yayınlıyorum.

2-renkli-sis-desenli-patikler-bayan-orguler
2-renkli-sis-desenli-patikler-bayan-orguler

Amacım Aranan her modeli sayfam da sunmaktan çok Aranan ve istenen her modeli En güzel hali ile Kaliteli paylaşımlar yapmak.Allah razı olsun Hanımlar videolar yayınlıyor bizler de bu çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Kırmızı Salkım Oyası modeli de en çok çalışmayı sevdiğim kanallar dan Derya hanımın Oya modellerin den yapılışı olan bir model.

yesil-siyah-sis-orguden-bayan-patik-yapilisi
yesil-siyah-sis-orguden-bayan-patik-yapilisi

Bebekler için Yayınladığım 3 Patik Videosu olan sayfam da 3 Tane Şişle örülme Bebek Patik Tarifleri görebilirsiniz.Hem kızlara Hem Erkeklere göre Patikler.

Minik Örnekli Bayan Patiği adı ile yayınlanan öyle güzel bir Patik modeli daha var ki görmeniz gerekir. Şiş ile örülüyor.

Şimdi yapımını göreceğimiz Patik modeli 2,5 numara Şiş ve 2 Renk ip ile yapılıyor.Patik örmeye 38-39 numaraya kadar olan patik için 102 ilmek atılarak başlanıyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÖRGÜ SİYAH YEŞİL ŞİŞ MODEL BAYAN PATİĞİ YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir