Örgü Modelleri TIĞ ÖRNEĞİNDEN YAKALI KIRMIZI KADIN PATİK MODELİ

TIĞ ÖRNEĞİNDEN YAKALI KIRMIZI KADIN PATİK MODELİ

579
yakali-kirmizi-tig-isi-bayan-patik
yakali-kirmizi-tig-isi-bayan-patik

Bu Yılın çok sevilen çeşitleri olan Yakalı Patik Modellerinden Yeni ve Güzel Kırmızı Krem Önleri süs düğmeli Kırmızı  Yakalı Bayan Patik yapılışı.

Şimdi Yakalı Kadın Patikler çok moda.Değişik desen ve renkler ile yapılan farklı şekillerde süslenen bu Patikler den Boncuklu Yakalı Patik modeline de buradan bakınız.

İlk olarak Bu Patiklere Gömlek Patik modeli deniliyordu.Ben bu modelle yapılan Tunus Gömlek Patik modelini ilk geçen sene Ekim ayında yayınlamışım.

kirmizi-tig-orgu-gomlek-patik
kirmizi-tig-orgu-gomlek-patik

Daha Yeni Patik örnekleri için Dün gece Şiş ile yapılmış 2 renkli çok farklı Saç Örgüsü Patik modelini yine Bayanlar için paylaştım.

Şiş örgü çalışması İnci Bahçesi Örgü Modelini de Battaniye örmek,Yelek Örmek ya da Hırka Örmek için Örgü Tavsiyesi isteyenlere önerim.

yakali-patik-cesitleri-tarifleri
yakali-patik-cesitleri-tarifleri

Patiklere Yaka yapılışını Her Türlü Bot Bayan Patikler,Bebek Patikleri ya da Şiş Patikler de kullanabilirsiniz. Yakası Kırmızı Patikte olduğu iki 2 renkli olduğunda daha güzel olduğunu düşünüyorum.

5 numara Tığla burun kısmından başlanıyor.Küt burunlu Patik için Patik ipi kullanılıyor. Küt Burunlu Patik için 15 zincir ile başlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz