Menü Kapat

yakali-boncuk-orguu-bayan-patik

TIĞLA YAKALI BONCUKLU ŞIK PATİK MODELİTığ işi Yakalı Boncuklu Bayan Patik Modeli Tarifi– Baklava Desenli Üzerine Boncuklar olan 38 Numara Ayak boyuna göre Tam açıklamalı Boncuklu Gömlek Patik Yapılışı.

Bu Patiğin geçen sene önünde 3 düğme ile süslenmiş yine 2 renkli örülmüş olan Tunus Gömlek Patik Modelini daha önce yayınlamıştım.

Yakalı Büyük Yetişkin Patiği 37-38 numara Aya boyun da olan Hanımlara göre. Yakası olan Patiği siz nasıl neyle isterseniz süsleyebilirsiniz.

tigla-yakali-boncuk-suslu-buyuk-patigi
tigla-yakali-boncuk-suslu-buyuk-patigi

Daha ufak ya da büyük olması için yine aynı sayı ile başlayın.Ama küçük örmek için yanlardan 1-2 sıra daha az büyük olması için de yanlardan 2-3 sıra fazla örebilirsiniz.

Bu Modele geçmeden sizden Küpeli Çiçeği Örgü Motifi çalışmasına da göz atmanızı isteyeceğim.Yeni bir örnek olduğu için görmek isteyebilirsiniz.

boncuklu-yakali-kadin-patik
boncuklu-yakali-kadin-patik

Tunus 37 Numara Patik modellerin den Lale örgü deseni ile bezenmiş Model Tarifini de sizlere göstermek isterim.

Yakalı Patiğin yakasının olduğu yere belki küçük bir Fiyonk koyabiliriz. Patiğin üzerine görüntü amaçlı Taş Boncuk yapıştırılmış.

Patik ucu 17 zincir ile başlıyor 5-6 sıra artırma yapılıp Baklava desenine geçiliyor. Patik ipi ile model başlıyor.Kolay gelsin.

Güncelleme: 24.10.2020-Resimlerde görülen Patik modeli kanaldan kaldırılmış olduğu için farklı 2 model patik tarifi paylaşılmıştır.

2 Comments

  1. Geri bildirim: TIĞ ÖRNEĞİNDEN YAKALI KIRMIZI KADIN PATİK MODELİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: İKİ ŞİŞLE 40 İLMEKTEN BAŞLAYAN ÇİÇEKLİ BEBEK PATİK | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir