Menü Kapat

oya-ve-lif-ipinden-25-numara-boncuklu-cocuk-patik

OYA VE LİF İPİ İLE BONCUKLU 25 NUMARA ÇOCUK PATİKOya ve Lif ipinden 25 numara bebek patik Tarifi-Kırmızı Boncuklu Krem Bebek Patik için Oya İpi ve Lif ipi karıştırılıp İki Katlı iple yapılıyor.Kız Bebeklere Keçe Tabanlı Kaydırmaz Boncuklu Patik yapılışı için buraya buyrun.

25 Numara Patik ortalama 2-3 Yaş Çocuklar için oluyor.Ama burada Örgü hacmini de hesaplamak gerekiyor.Aynı Patiği Kaç numara Keçe Ayakkabı tabanına yaparsanız o numaraya göre Ayaklara yapılır.

25-numara-bebek-patik-yapilisi
25-numara-bebek-patik-yapilisi

Burada Oya ipini Lif ipiyle karıştırıp birlikte kullanmak Patiğin esnememesi ve ayağından çıkmaması için çok iyi olmuş.Böylece Patikler çocukların ayağından da çıkmaz ve sağlam olur.

Trabzan Örnekli Basit Kadın Patiği yapması basit ama Modeli Gösterişli ve Şık bir Bayan Patiği. Tığla 2 renk üstüne kurulan çok hoş görünen bir modeli var.

25-numara-boncuklu-cocuk-patik
25-numara-boncuklu-cocuk-patik

Yeni Doğmuş Fiyonklu Patik modeli de Şiş ile yapılıp görebileceğiniz en değişik ve en şirin Bebek Patiklerin den.Onun da elbet tarifi var.

Bebek Patiği Yakalı Patik modeli gibi Bilek kısmından kıvrılıyor.Eğer isterseniz Yan yırtmacı yapmadan Bot Bebek Patiği olarak ta örebilirsiniz.

2 Comments

  1. Geri bildirim: 3D ÖRGÜNÜN TAŞLI KADIN PATİK MODELİNE KATTIĞI ZARİFLİK | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: M-L BEDEN 38-40 GİYEN HANIMLARA YUMUŞAK KOLAY HIRKA ÖRME | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir