Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI BATAKLIK GÜLÜ ÖRGÜ MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI BATAKLIK GÜLÜ ÖRGÜ MODELİ

8539
Bataklik-gulu-orgu-modeli
Bataklik-gulu-orgu-modeli

Örgü Videosu-Anlatımlı Örgü Videoları bölümüne bugün sizlerin çok beğeneceğini umduğum Bataklık gülü örgü modelini göstermek istiyorum.Bataklı Gülü Örneği çok zarif ve örmesi kolay olan örgü modellerinden.

Tek renk iple örülen özellikle Örgü Kazak ve Hırkalar için örnek arayanlara tavsiye edeceğim çok güzel bir Örgü Modeli.

Sizler için paylaştığım Anlatımlı Videolu Örgü Örnek gösteren ve örgü örmeyi öğretici Videolar bölümüne en son paylaştığım Örgüleri de göstermeyi istiyorum.Tunus İşi Patik isteyen okurlarım için Videolu anlatılan Balerin Örgü Patik modeli Dün paylaşmama rağmen çok paylaşılan Patik örneklerinden.

Anneler için Bebeklere veya Çocuklar için Örgü Yelek örmeyi düşünenlere tavsiye edeceğim oldukça şık ve Tığla örülen Bebek Yeleği modelini tavsiye ederim.Çiçek Motifli Sarı Örme Yelek modelini diğer Yelek örneklerinden ayıran Örgü Kapüşonlu Yelek modeli olması ve çokta güzel Battaniye örneği olabilecek her şey örülen örgü modellerinden.

Adı gibi şirin olan Örgü Cimcime Örneği Tığ ile örgü örmek için örnek arayanlar için tavsiye örgü modelleri arasından sizler için seçtim.

Çift Kolonlu Örgü modeli yine Videolu anlatımlı örgü paylaşımları arasından netten alıntı en güzel örgülerden. Yelek Örnekleri isteyen sevgili arkadaşlar için Bebek yeleği olarak örülen kolay bir Örgü deseni olan ve yanlardan düğmelenen bebek yeleği örülen burada ki örneğe bakmalarını önereceğim.

Bataklık Örneğine benzeyen Gül Tarlası örneğini Resimli anlatımlı Örgüler bölümünden görebilirsiniz.

bataklik-orgu-modeli-anlatimi
bataklik-orgu-modeli-anlatimi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz