TOPÇUKLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

topcuklu-orgu-modeli-yapilisi
topcuklu-orgu-modeli-yapilisi

Gönülden Örgüler Örnek anlatımlı Örgü Tarifi Videolara çok şık ve bir o kadar da güzel olan Topçuklu Örgü Modeli Yapılışını öğrenelim. Örnek o kadar zarif görünüyor ki Örgü giysilerde de çok güzel olur diye düşünüyorum.

topcuklu-orgu-modeli-yapilisi
topcuklu-orgu-modeli-yapilisi

Topçuklu örneğini Gönülden Örgüler bizlere 12 ilmek ile kurulan örneği 8 sıra olarak göstermiş. Örnekteki küçük Topçuklar çok zarif ,küçük ve kibar görünüyor.

Genelde bu tarz Örneklere benzeyen bu örnekler de Bataklık Gülü Örgü Modeli,Böğürtlen Örgü Modeli,Gül Tarlası Örgüsü,İstiridye Örgü Modelinde de olduğu gibi kabarcıklar 3 Boyutlu örgü modelinde daha farklı oluyor.

Topçuk örgü modelinin başka ismi var mı? bilmiyorum bilen arkadaşlar alttaki Yorumlar bölümünde yazarak bizler ile paylaşabilirler.

Kış yaklaşıyor Örgü Lif Modellerinin en çok örülmeye başlandığı bu zamanlarda size örnek olarak çok güzel Farklı Örgü Lif Örnekleri olan Fıstık Örümcek Örgü Lif modeli yanı sıra 3 Boyutlu Örgüden Lif modeli yapılışını burada Türkçe videolu ve Anlatımlı Resimli Lif Örme olarak burada paylaştım.

Örgü şişleri ile örülen Örnekler dışında Tığ işi Örgü Modellerine de ilginiz var ise o zaman burada gösterdiğim Tığ Oyaları Yazma Örneklerine bakabilir tam 4 tane Yazma Oyası Örneği yapılışını Videolu Oya Tarifleri şeklinde görebilirsiniz.
Topçuklu Örgü Şiş Örneği Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ZİNCİRLİ SAÇ ÖRGÜSÜ ÖRNEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*