UCU PIRPIRLI ÜÇGEN TEPELER İĞNE MODELİ YAPIMI

ucu-pirpirli-ucgenler-igne-oyasi
ucu-pirpirli-ucgenler-igne-oyasi

İşte günün devamın da “Şöyle Kolay  ama Şık İğne Oyaları istiyorum” diyen hanımlara hitap eden ,yapımı videolu Tarifle 4 renkli İğne Oyası modeli olan Ucu Pırpır yapılan Üçgen Tepeler İğne Oyası.

Çok hoş ve zarif bir örnek aynı zamanda kolay olduğu kadar çok çabuk yapılan çok malzeme gerektirmeyen İğne Modeli açıklamalı.

ucu-renkli-pirpirli-ucgen-tepeler-igne-oyasi
ucu-renkli-pirpirli-ucgen-tepeler-igne-oyasi

Üçgen tepelerin arasın da ara örnek yok onun yerine zürafa yapılıyor.Zürafa yapıldıktan sonra ilk sıra 1 tane Zürafa ile başladıktan sonra Üçgenlerin ve aralarda bulunan Rengarenk Pırpırların yapılması ile model son buluyor.

Hafif modelli İğne Oyaları için olduğu kadar Ustalık isteyen daha zor tam Çeyiz işi Oyalar da görebileceğiniz Oyalar bölümüne bakmayı unutmayın.

Dün ağır modelli ama üzerine yapılan Yıldız Çiçekler ile çok şık Havlu ucu ve Havlu göbeği bir Model daha yayınladık.Buraya bakıp o modeli de görebiliyorsunuz.

Üçgen Tepeli İğne Oyası videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 3 RENKLİ PIRPIRLI KELOĞLAN İĞNE OYASI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*