3 RENKLİ PIRPIRLI KELOĞLAN İĞNE OYASI YAPIMI

3-renkli-pirpirli-keloglan-igne-oyasi
3-renkli-pirpirli-keloglan-igne-oyasi

2018 Keloğlan İğne Oyaları çok sevildiği gibi İddialı İğne Oyası Örnekleri ile Çeyizlik Pırpırlı Keloğlan Yazma Kenarı İğne Oyası Videolu yapımı.

Daha önceden Zürafa hazırlanıyor ve düğüm atılarak yine Yeşil iple Ara Pırpırlar yapılıyor. Pırpırların üzerine  2 değişik renkler de pırpır yapıldıktan sonra Keloğlan Motifi ile Oya Tamamlanıyor.

ceyizlik-3-renkli-keloglan-igne-yazma-oyasi
ceyizlik-3-renkli-keloglan-igne-yazma-oyasi

Yaz için Çeyiz Tamamlama çalışmaları yoğun olan Anneler için Tığ ile yapılan Çeyizlik Firkete Oyası nasıl yapılır? buradan bakabilir Tığ ve İğne Oyası Çeyizlik modellerin den değişik modeller görebilirsiniz.

Çeyize Hediyelik Yemeni İğne Modelleri için daha kolay ancak Şık basit durmayan Üçgen Tepeler İğne Oyası modelini buradan bakabilirsiniz.
Keloğlan Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*