TAKIM GELİNLİK DAMATLIK LİF TARİFLERİ

takim-gelin-damat-liflerin-tarifi
takim-gelin-damat-liflerin-tarifi

Papyonlu Cepkenli Damat lif modeli ve Straplez Gelinlik Lif Modeli Takım olarak her ikisinin de videolu tam yapılışını sayfamız da görebilirsiniz.

Dün son yayınladığımız İçi Pembe Çiçekli Havlu Modeli Dantel tarifini burada görebilir ya da 3 tane birbirinden farklı Çizgili Liflerin yapılışını izleyerek öğrenebilirsiniz.

takim-damatlik-gelinlik-lif
takim-damatlik-gelinlik-lif

Beyaz Lif ipinden yapılan Gelin Banyo Lifi kristal taşlar ile süslenirken Etekleri tığla kat,kat örülmüş. Yıldız tekniği ile örülen Gelinlik için Panç ipi kullanmanız öneriliyor.

Damat Banyo lif modeli için de 3 renk ip kullanılıyor her iki model için de 4-7 arası Tığ kullanabilirsiniz.Damatlık Hamam bezi benim çok daha hoşuma gitti.Cepken ve papyonu ile çok şirin görünüyor.

Gelin Lif

Damat Lif

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YALANCI BUĞDAY ÖRGÜ MOTİFİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*