İÇİ PEMBE ÇİÇEKLİ HAVLU MODELİ TARİFİ

ici-pembe-cicekli-havlu-danteli
ici-pembe-cicekli-havlu-danteli

İçi Pembe Çiçekli Dantel Havlu Modeli Yaz sıcaklarında da Dantel ve Oya işlemeyi isteyen hanımlara Yapılması en kolay Motifli Havlu Kenarı örneğinin Videolu yapılışı var.

Yeni Salon Danteli İsteyenlere yine Yapım aşamalı Motifli Dantel Modeli olan çeşitli Kenar Dantel modelleri için kullanabileceğiniz Salon Takımı Dantel yapılışı için burada ki modeli de izleyebilirsiniz.

pembe-bayaz-kenar-danteli-havlu
pembe-bayaz-kenar-danteli-havlu

Motifleri hazırlandıktan sonra Havlu Motifi ekleme çalışmasını da videoda görebilirsiniz. Motif yapımı 22 numara Tığ ve Pembe iplik ile 8 adet zincir ile başlanır kapatılır ve yuva yapılır.

6 zincir ile bu yuvanın içine girdikten sonra 3 zincir yuvaya girilir kapatılır 3 lü trabzan yapılır ve 8 adet oluncaya kadar aynı işlem ile sıra tamamlanır.

ortasi-pembeli-havlu-kenari-dantel
ortasi-pembeli-havlu-kenari-dantel

Çalışmanın devamını Havlu şeridi yapılışı ile başlayıp Kolay Havlu Motifi yapılışı ve eklenişi şeklinde sıra ile görebilirsiniz.
İçi Pembe Çiçekli Havlu Danteli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TAKIM GELİNLİK DAMATLIK LİF TARİFLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*