Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ŞİŞ İLE AYAKKABI ŞEKLİNDE CONVERSE PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ŞİŞ İLE AYAKKABI ŞEKLİNDE CONVERSE PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

6314
sisle-converse-ayakkabi-seklinde-patik-yapilisi
sisle-converse-ayakkabi-seklinde-patik-yapilisi

Örgü şişleri ile Ayakkabı Görünümlü Bağcıklı Şiş İşi Converse Patik Nasıl Örülür? Merak eden hanımlara Baştan Sona anlatımlı Türkçe videolu yapılışı burada.

Işıl hanım beni her zaman Örgü Modelleri ile hem şaşırtıyor hem her geçe gün bu güzel Değişik modelleri ile Marifetlerine daha hayran bırakıyor.

Daha önce de Tığ işi Converse(Konverse) Patik Modelleri çok gördüm ancak şişle örülen Converse Patik modelini ilk defa Işıl hanım da gördüm.

sis-isi-converse-patik-yapimi
sis-isi-converse-patik-yapimi

Örgüden Şiş İle Ayakkabı Patik yapılışını en başından başlayıp bitişine kadar tüm yapım aşamaları ile her yaş için örebilirsiniz.

Ayakkabı giyme istemeyen Bebekler ya da Bebek arabası ile bir yere gittiğinizde bebeğinizin Ayakkabıları ayağından çıkıp kayboluyorsa işte size çözüm.

sis-ile-converse-patikler
sis-ile-converse-patikler

Örün,örün değişik model ve renklerde hem siz kendiniz giyin hem Çocuklar ve Bebekler içinde yapıp Akrabalarınıza hediye edin.

Bu gecenin Örgü modellerinden Dutlar Örgü Modeli nasıl örülür buradan bu gerçekten çok kibar duran Şiş işi Model yapılışına bakabilirsiniz.

orgu-sis-isi-converse-patik-modeli-yapimi
orgu-sis-isi-converse-patik-modeli-yapimi

Kız Anneleri kaç yaşında kızınız olursa olsun burada Robadan Tığla Elbise örme aşamaları gösterilen 3 aylıktan tutun 12 yaşındaki kızlara kadar Kolay Örgü Elbise yapılışı Tığ modelini inceleyebilirsiniz.

sis-ile-ayakkabi-gorunumlu-patik-orme
sis-ile-ayakkabi-gorunumlu-patik-orme

Şişle Ayakkabı Patik,Şişle Konvers Patik,Şiş İşi Converse,Converse Patikler,Örgü Şiş Converse Patikler

5 YORUMLAR

  1. Çok teşekkür ederim Dilek Hanım. Işıl Hanım’a da çok teşekkür etmek isterim. Ne kadar güzel anlatıyor. Kendisine nasıl ulaşabilirim bilmiyorum. Özenerek baktığım modelleri yapabiliyor olmak çok güzel. Bir çok püf noktası da öğretiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz