SIRALI ÇİÇEKLİ TEPE İĞNE OYASI KENAR MODELİ

sirali-cicek-tepesi-igne-oyasi
sirali-cicek-tepesi-igne-oyasi

Sıralı İğne Oyası Tarifi olan Çiçekli Tepe İğne Oyası Yazma,Havlu,Namazlık ve Mevlüt örtüsü Kenar Oyaları için harika üstelik Açıklamalı ve Videolu Tarifi var.

2 Renk Kenar Oyası İğne Modeli için Çiçekli Dağ Modeli olarak Pırpırları daha küçük yaparak daha ufak Piramit Oyalar yapabilirsiniz.

cicekli-tepe-igne-oyali-kenar-modeli
cicekli-tepe-igne-oyali-kenar-modeli

Yazmalar için İğne Oyası Motifleri geniş gelebilir ama Pike,Baş Örtüler için Genişliği ideal. Zürafa Beyaz iple yapılırken Kenar Oyasının yapılışına Pembe renk iplikle başlanıyor.

Floş İpli Oyalar dan Geçen gün yayınladığım İncili Yazma Modeli yapılışı da size önermek istediğim Çeyize uygun Gösterişli Oyalar dan.

Sıralı Yazma Oyaları için daha fazla anlatımı olan Oya Modellerine Oyalar yazan bölümden ulaşabilirsiniz. Lütfen Modelleri Paylaşmayı bana destek olmayı unutmayınız.Kolay gelsin.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. MAVİ KUM BONCUKLU SIRALI ZİNCİR OYASI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*