MAVİ KUM BONCUKLU SIRALI ZİNCİR OYASI

mavi-kum-boncuklu-sirali-zincir-oyasi
mavi-kum-boncuklu-sirali-zincir-oyasi

Tarifini Videolu izleyeceğiniz Floş ip ve Mavi Kum Boncuklu Sıralı Zincir Oyası Yemeni,Tülbent ve Yazma Oyası modeli olarak kullanabilirsiniz.

İsteyenler geniş bir Oya istemeyenler 2. sırayı yapmadan 3. sıraya geçerek modeli daha ince olarak ta yapabilirler.Modele başlamadan öne Kum Boncukları ipe geçirmeyi unutmayınız.

zincirli-mavi-kum-boncuklu-oya-yapilisi
zincirli-mavi-kum-boncuklu-oya-yapilisi

Annelerden bana gelen mesajlar Yaz için düğünleri olan Kızlarının son Çeyiz Hazırlıkları için İğne Oyalı ve Tığ Oyalı Yazmalar,Havlular için bir çok modeli site de görebilirsiniz.

Dün Piramit şeklinde görünümü ile 2 renkli Çiçekli Tepe İğne Oyası modeli de çok bakılmış ve beğenilmiş ti. Anlaşılır Anlatımlı Oya Videoları için sayfamız da bir çok Oya yapılışı bulunuyor.
Mavi Boncuklu Zincir Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*