Diyet NASIL BU KADAR ÇOK KİLO VERDİLER? İNANILMAZ DEĞİŞİMLERİNE ŞAŞIRACAKSINIZ

NASIL BU KADAR ÇOK KİLO VERDİLER? İNANILMAZ DEĞİŞİMLERİNE ŞAŞIRACAKSINIZ

1174
kari-koca-birlikte-zayifladilar
en-cok-zayiflayanlarin-resimleri
en-cok-zayiflayanlarin-resimleri

Nasıl Çok güzel Kilo verilir,Çok zayıflayanlardan örnek resim,bilgiler ve videoları. En çok ve kolay zayıflama yöntemi

Aşırı Kiloları olan Karı koca beraber ortak bir karar ile zayıflamaya karar verdiler. Justin 25 yaşında çok genç bir Erkek olmasına rağmen 268 kilo eşi Lauren 154 kiloydu.

Bir gün ansızın hastalanan Justin fazla kiloları yüzünden Hastanede ki cihazları kullanamadı ve rahatsızlığı geç iyileşti.

Daha önce benzer olayı eşi Lauren de yaşamıştı artık fazla kiloları nedeniyle hayata küsmek istemeyen Justin ve Lauren birlikte zayıflamaya karar verdiler.

Koltuklara sığmadıkları için artık uçak yolculukları yapamayan araba ile seyahat eden çift Arabada emniyet kemeri takamaz hale gelmişlerdi.

kari-koca-birlikte-zayifladilar
kari-koca-birlikte-zayifladilar

Bedenlerindeki yüzlerce kilolara varan ağırlık,aşırı yağlanma,zayıflamak yerine her geçen gün daha çok kilo almaları onların en doğru kararı vermelerinde çok etken oldu.

İlk olarak sağlıklı beslenmeye karar verdiler. Sağlıklı beslenerek kilo vermenin tek başına yeterli olmadığını bilen karı koca egzersiz,yürüyüş ve yüzmeye ağırlık vermeye başladılar.

Her ikisi de birbirini motife ederek 19 ay süren zayıflama döneminde birbirlerini Motife ettiler. Onların zayıflamaya karar vermeleri ve bu yönde azimle ilerlemeleri en çok Ailelerini ve Arkadaşlarını sevindirdi.

Çevreleri tarafından çok sevilen eşler çabuk zayıflamak yerine sağlıklı ve kalıcı kilo vermenin en doğru yöntemlerini uyguladılar.

Tüketilen kilolarını devamlı dijital ortamda not ederek belirli bir süre sonra spor okuluna yazılıp Spor ve egzersiz ile diyetlerini desteklediler.

Onların Diyet listesinde artık Yağsız et,meyveler ve sebzeler bulunuyordu. Spor, 3 beyazdan (Un,Şeker,tuz ve 4. şovalye yağ) vazgeçerek hızla kilo vermekte olduklarını gördükçe daha bir hırs yaptılar.

20140405-justin-lauren-shelton-septembre-2011-regimesmaigrir

Zayıflayacakları na bu sefer çok inanmışlardı çünkü onlarda artık öz güven ve öz güvenin verdi huzuru yaşamak istiyorlar kendi akranları gibi olmak istiyorlardı.

Onlardaki bu değişim çevrelerindeki herkesin onlara hayranlık duymasına neden oluyordu.

Onlar uzman kontrolünde ve spor takviyesi ile ilk ay Justin 25 karısı Lauren 30 kilo vermişti.

Fakat ilk ay ne olduğunu anlamayan vücut ilk ay çok kilo verilmesine neden oluyor. Daha sonraki aylarda daha yavaş ve zor kilo verilir fakat ne olursa olsun asla yılmayın.

20140405-tandem-shelton-faire-cuisine-mai-2013-regimesmaigrir

19 ay içinde bu şekilde hızlı zayıflamak yerine sağlıklı beslenme ve spor sayesinde Justin 268 kilo karısı Lauren  154 kiloydu ve 238 kilo verdiler

justin 268  , karısı toplam 154 kiloydu yani ikisinin toplamı 422 kiloydu. 238 kilo toplam kilo vererek toplam ağırlıkları 184 kiloya düştü.

Altaki videodan ne kadar çok zayıflamışlar izleyebilirsiniz. 


Onlar artık çok mutlular lütfen 2014 yılının sona ermek üzere olduğu bu yılda artık sizde kendinize inanmaya başlayın ve Kilo vermek için bir an önce Diyet ve Spora başlayın.

Diyete başlamak için hiç bir bahane aramayın. kendi sağlığınız ve konforlu,rahat,sağlıklı,enerjik,öz güvenli,mutlu,kaliteli bir yaşam için artık zayıflamak için bir an önce Diyete başlamalısınız.

Bunun öncesinde çevreniz de her ne kadar “sen zayıflayamazsın” “boğazından vazgeçemezsin” ” 3 gün sonra seni görüm yine yemeye başlarsın ” çok duyduk bunları” gibi sözler saf eden yakınlarınıza ve çevrenize kim olduğunuzu göstermenin yılı 2015 olsun.

Lütfen alttaki yorumlar bölümünde hepimiz gelişmeleri yazarak diğer arkadaşlarımızın da motive olmasını sağlayalım

Ben 5 yıl içinde 3 kez sezaryen olarak 3 çocuk doğurmuş bir bayanım. Doğumda alınan kilolar nasıl verilir bunu bayanlar iyi bilirler zira Doğum kilolarını vermek zordur.

en küçük çocuğum 2006 doğumlu onun doğumunun arkasından 87 kilo ile başladığım zayıflama yolculuğum tam 4 ay sürdü ve ben 87 kilodan 67 kiloya düştüm.

Tam 20 kilo zayıfladım ve 2007 yılında 4 ayda 20 kilo verdim ve şu an 1.68 boyum 68 kilo ağırlığım var yani artık kilolu şişman bir bayan yerine artık Balık etli bir Bayanım.

justinandlauren
justinandlauren

Nedense ne zaman zayıflamaya karar versek ve bunun için motive edecek sözler duymayı umduğumuz tüm yakınlarımıza bunu söylediğimizde çevremizde bize destek olmaktan çok aksine bize köstek olanlar çıkıyor.

Çok yakınlarımız dışında en iyi arkadaşlarımız hatta akrabalarımız yeri geldiğinde eşimiz dahi “sen zayıflayamazsın” diyor. Elbetteki burada tek suç onlarda değil zira bizler daha önce bir çok kez Diyet ve yürüyüşlere,spora başlayıp yine bir süre sonra vazgeçmedik mi?

Ama bu sefer çok kararlı olduğunuzu ve sizdeki inanılmaz değişimi onlara da göstermenin zamanı geldi hatta geçti bile.

Zayıflatan Bitki çayları tek başına hiç bir işe yaramıyor hatta zayıflatmak yerine sadece zayıflamanız da etken oluyor. Vücutta bulunan üre ve fazla suyu atmanız için faydalı oluyor.

Buradaki genç erkek tam 1 yılda 163 kilo vererek bakın nasıl olmuş. Zayıflamak ve fit bir vüjudu olmasını isteyen Erkeklere ilham olabilir

Kaynak: CNN Haber

Are much weaker, Weight Loss, Fat Burning, Calorie-Meget Slankning, vægttab, fedtforbrænding, Calorie-Veldig Slanking, vekttap,fettforbrenning, Calorie-Molto di perdita di peso di dimagramento Fat Burning Calorie,Très Perte Minceur Poids Fat Burning calories

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz