LALE ŞEKLİNDE TIĞ İŞİ ÖRGÜ KESE

tig-isi-lale-kese-sepet
tig-isi-lale-kese-sepet

Tığla örülerek yapılan Lale Şeklindeki Kese İçine Banyo için Sabunluk,Çocuk Odasına Kalemlik, Mutfak İçin Çatal ,kaşık ya da Tığları küçük eşyaları içine koyabileceğiniz,Vazo veya Süs olarak çok amaçlı Lale Kese Kap yapmak için Videoyu izleyebilirsiniz.

kese-seklinde-lale-orgu
kese-seklinde-lale-orgu

Değişik El İşlerine ilgi gösteren beğenen hanımlara önereceğim Firketeli İğne Oyası Modeli ve Yalancı Buğday Örgü Modelleri çeşitli el işleri ve modeller için kullanışlı modeller ve yapılışları da sayfamız da.

Küçük Örgü Sepet şeklindeki Lale Kese Sepet yapımı için Lif ipi ve 4-5 numara Tığ kullanabilirsiniz. Daha kalın ipler ile yapılırsa daha büyük olarak yapabilirsiniz.

Ortadan başlanan 4 e ayrılarak yapılan 4 yapraklı Lale kese daha sonra Yaprakları dilim,dilim ayrı olarak örülüp tamamlanıyor.

Lale Kese Süs Tarifi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KABAK ÇİÇEĞİ MODEL TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*