ÖRGÜ KABAK ÇİÇEĞİ MODEL TARİFİ

kabak-cicegi-orgu-modeli
kabak-cicegi-orgu-modeli

Kabak Çiçeği Örgü Motifi ve Tarifini göreceğiniz bu sayfada daha bir çok Anlatımlı Tarifi Olan Çeşitli Örgüler,Tığ Örgüleri,Oyalar,Danteller,Etamin ve Kanaviçe modelleri gibi çeşitli El İşi Çalışmaları görebilirsiniz.

Lale Kese Sepet modeli şeklinde olan Tığ işi Çok amaçlı Kese Lale Modelini merak eden ve yayınlamam için bekleyen hanımlar buradan Örneğe ve Tarifine ulaşabilirler.

orgu-kabak-cicegi-motifi-tarifi
orgu-kabak-cicegi-motifi-tarifi

Örneğin her iki tarafı da aynı örneğe sahip.Örnek çit yönlü olup 3 ve katlarından oluşmakta.Yani 3-6-9 şeklinde ilmekleri hesapladıktan sonra örülmeden alınan kenar ilmekler için 2 ilmek daha ekleyin.

Örgü Şişleri ya da Misinalı şişlerden örülen Battaniyeleri beğenen ve örnek arayanlara önerim böyle Her iki tarafı da örnekli motifleri seçebilirsiniz.

Her iki yönü de aynı model olan El Örgüleri özellikle Atkılar,Battaniyeler,Şallar gibi her iki tarafı da kullanılan modeller de kurtarıcı ve örnek olarak ta çok güzel oluyor.
Örgü Kabak Çiçekleri videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*