El İşleri Bebek Örgüleri KİRPİKLİ ÖRGÜ KENAR OYASININ ÇOK YAKIŞTIĞI LİLA BEBEK HIRKA

KİRPİKLİ ÖRGÜ KENAR OYASININ ÇOK YAKIŞTIĞI LİLA BEBEK HIRKA

219
kirpik-kenar-oyali-lila-tig-model-cocuk-hirka
kirpik-kenar-oyali-lila-tig-model-cocuk-hirka

Lila Bebek İpi ve 3 Numara Tığ ile Yakadan Başlanan Kirpik Oyalı Çocuk Hırkası Yapılışı-Robası yapılıp Trabzanlı örnek Kirpikli Kenar Oyası ile 1-2 Yaşa kadar Çocuk Örme Hırka

65 zincir çektikten sonra 3 zincir geçin 4. zincire batın her zincire bir tane olmak kaydı ile 60 tane trabzan yapın.

2. sıraya geçince 3 zincir çekin dönün zincir ile birlikte her zincire batarak 9 trabzan yapınız. 8. ve 9.trabzanı aynı yere yapın.

2 zincir ile yandaki zincire 2 trabzan yapın bunları yapınca 11 tane trabzanı da tek,tek zincirlere yapınız.Tüm Bunları izleyerek gayet rahat yaparsınız.

lila-kirpik-kenar-orgulu-hirka-tig-orgu
lila-kirpik-kenar-orgulu-hirka-tig-orgu

Ben başlamasını sadece özetledim.Siyah zemin üzerine Anlatım da gayet iyi olduğundan Anlamakta hiç sıkıntı yaşamazsınız.

2019 YILININ ÇEYİZE İLK YAPILACAK KIŞ NOHUTU PATİK MODELİ

2019 Çeyizlik Nohutlu Patik Modelinin de yapımını buradan görebilirsiniz. Bu Tarz açık örülüp dikme tekniği ile model yapılan Patiklerin yanı sıra Sitede Yüzlerce Patikler ve yapılışları var.

BEBEK ÖRGÜLERİ 2018-2019 KIŞ SEZONU ÖRGÜ MODELLERİ

Yeniz Sezon 2019 Örgü Sezonu Bebek Hırkalar ve Örgülerine buradan göz atabilirsiniz. Gördüklerinize hayran kalacağınız inanılmaz Örgü çalışmalar var

KASTIRMALI MODELLİ BEBEK ÖRGÜLERİ TARİFİ

Şişle yapacak model isterseniz benim önerilerimden bir de Bu Kastırmalı Bebek Hırkası Tarifi. Takım Bebek Örgülerinde ne kadar şık değil mi?

BEBEK BATTANİYE MODELLERİ VE ÖRNEK TARİFLERİ

Son olarak Her Türlü Örgü örnekleri ile yapılmış olan Bebek Battaniye Modelleri ve Örnek Tarifleri içinde Yukarıdaki çalışmalara bakınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz