Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KASTIRMALI MODELLİ BEBEK ÖRGÜLERİ TARİFİ

KASTIRMALI MODELLİ BEBEK ÖRGÜLERİ TARİFİ

2957
orgu-kastirmali-bebek-orguleri-takimlar
orgu-kastirmali-bebek-orguleri-takimlar

Robalı Kastırmalı Bebek Hırkası Tarifi. Aynı modeli aynı renkler ile yapılmış Robalı Kastırmalı Yelek,Kastırmalı Bere Modeli ve Patik ile Yapılan Modeli ile Takım Kışlık Bebek Örgüleri de var.

Şimdi Bu Örme Kastırmalı Bebek Ceketini bizlere Emine hanım anlatıyor.Ben de Kastrmalı Örgü Deseni ile neler yapılır? Google da araştırma yaptığım da Filizin Örgüleri tarafından paylaşılan Takım modelin resmini görüm.

Yapmak isteyenler Modeli Takım olarak ta görebilsinler diye Sayfam da Alıntı yaptığım bu Takım Modele ait resmi sizler ile Fikir vermesi için yayınlıyorum.Emine hanımın da Filiz Hanımında ellerine emeklerine sağlık.

kastirmali-bebek-hirkasi
kastirmali-bebek-hirkasi

Geçen Yıllarda Kastırmalı Bebek Yelek Yapılışını burada yayınladım. Zaten Yelekler ve Hırkalar Kolların dışında neredeyse aynı örülüyor.İsterseniz Yeleğin yapımına da bakın siz de Takım yapın.

Zaten burada önemli olan Tekniği ve deseni öğrenmek buna ek olarak bir Bere yapmak ta zor olmasa gerek.Bebek Başının çevresine göre ilmek atıp 5-6 santim lastik yapın sonra başın uzunluğunda ördükten sonra kesin dikin ponpon takın.

orgu-kastirmali-bebek-takimi
orgu-kastirmali-bebek-takimi

Biraz daha araştırdığım da Kastırmalı Bebek Battaniyesi yapılmış olduğunu da gördüm.Bunu yapan hanım da nurknitting İnstagram sayfasının sahibi.Bu hanıma İnstagram dan DM Mesaj yazarak ulaşabilir Sipariş verebilirsiniz.

Battaniye çevresine 6-7 sıra haraşo ve kenar oyası ile çok yakışmış. Zaten Bu Hırkayı yapabilen herkes Tarifi de olan Yeleğini Battaniye ve Beresini de yapmakta zorlanmaz.Fikir benden örüp örmemesi sizin bilirsiniz.

kastirmali-bebek-battaniyesi
kastirmali-bebek-battaniyesi

Yalancı Selanik Bebek Takımı daha uğraştırmayan Bebek örgü Takımlar yapmak isteyenlere önereceğim bir Model.Üsteli onunda Atkı,Patik,Hırka ve Battaniye gibi Modelleri var,çok ta şıklar.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz