KASTIRMALI BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ

orgu-kastirmali-kiz-cocuk-yelek
orgu-kastirmali-kiz-cocuk-yelek

Kastırmalı Bebek Yelek Modeli-Örgü Bebek Yelek Açıklamalı Model için Buradaki Şiş işi Pembe Renkli Kastırmalı Bebek Yeleği yapılışını Türkçe Videolu Baştan sona açıklamalı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu arada Kastırmalı ne anlamda kullanılan bir Örgü Terimi hala bilmiyorum ancak Örneğin ya da Yelek modelinin adı bu olduğuna göre Örgü Yelek Örneği ile ilgili bir Teknik terim diye düşünüyorum.

Pratik Yazar her zamanki gibi Kanallarında çok harika Bebek Yelek Yapılışı paylaşarak bizlere de sizler ile paylaşma imkanı verdiler sağolsunlar.

Kastırmalı Bebek Yelek Örmek için gerekli malzemeler sırası ile 3,5 numara şiş, misinalı şiş ve 2 adet Kartopu Baby One örgü ipi.

kastirmali-bebek-yelegi-modeli
kastirmali-bebek-yelegi-modeli

Yelek Örmeye kaç ilmek ile başlanır? 70 İlmek ile başlanıp 3 sıra Haroşo modeli Yaka bölümünde kullanılıp hem Yelek arkası hem Yelek önü aynı şekilde başlanıyor.Zaten Yakadan örülen Bebek Yeleği modeli

orgu-kastirmali-bebek-yelek-modeli
orgu-kastirmali-bebek-yelek-modeli

3-4 Yaş Çocuklar içinde 80 ilmek ile başlanmasını uygun görmüşler. 5 yaş Çocuk Yeleği için burada başka bir Bebek Yeleği modeline de bakabilirsiniz.

kastirmali-yelek-ornegi
kastirmali-yelek-ornegi

Örgü Hırka ve Bere yapılışı da site de olan Bademli Bebek Patik Modeli Bebeklerine Örgü Patik Örnekleri arayan hanımlara Baştan sona açıklamalı Örgü Bebek Patiği modeli.

kastirmali-bebek-yelek-yapimi
kastirmali-bebek-yelek-yapimi

Petekli Battaniye Örneği Çift taraflı Battaniye Modelleri için kullanılan Çok Amaçlı 2 Katlı örülen Örneğin yapımı için buradan.
Kastırmalı Yelek,Kastırmalı Bebek Yelek,Kız Bebek Yelek,Örgü Bebek Yelek,Açıklamalı Bebek Yeleği,Bebek Yeleği Örme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARLI TEPELER ÖRGÜ MODELİ TARİFİ – Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*