KABARCIKLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Kabarcıklı Örgü Modeli yapılışı Videolu Türkçe Açıklamalı Örgü Tarifi kolay desenli Örgü Örneği.Beyaz renk ile örülen Kabarık Örgü deseni görüntüsü ile Bonbon şekeri Örneğinin tek renk ile örülen modeline benziyor.

Dün Lalezar Örgü Modelini bizlere Tarifini yapan Sevgi hanım Bugün de Kabarcık Örgü Modelinin tanıtımını yapmış.Lalezar Örgü Örneği daha ustalık ve dikkat isteyen bir örnek.Buradan bakabilirsiniz.

Kabarık desenli Örnekler arasından 2 renkli Çapraz Tümsekler örneği bu örneği sevenlerin de çok seveceği bir örnek diye düşünüyorum.

Kabarcıklı Örgü modelini bazı kesimler Badem Örgü Modeli olarak ta söylüyor. Ben bu tarz örnekleri daha çok Bebekler için örülen Örgü giysiler için uygun görüyorum.

Örgü Kıyafetler için bir çok güzel Örgü Modeli paylaşıyorum ancak Hazır Giyim içinde bu yıl Abiye Şal modeli isteyen hanımlara Tozlu siyah Abiye Bayan Elbiseleri modellerini tanıttığım bu sayfada ucuza hazır giyim modellerine bakabilirsiniz.

kabarcikli-orgu-modeli-yapilisi
kabarcikli-orgu-modeli-yapilisi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir