iki-kat-yelek-ipinden-basak-ornekli-bayan-bere

İKİ KAT YELEK İPİNDEN TIĞ ÖRNEKLİ BAYAN BERE YAPILIŞI

İki Kat Yelek İpinden Yapılan Bayan Beresi Tarifi-Alize Yeleklik ipi 2 kat yaparak kullanılan Başak Lastik Örgü ile biten Tığ örgü kolay Lastik ile tepesinden başlanan harika Bayan Beresi Tarifi.

4,5 numara Tığ ile Ortasından 8 zincirden yapılan halka ile başlanıyor aralar da zincir olmadan 21 tane 3 lü trabzan ile yuva doldurulur başlanan yerde kapatın.

Bu sıradan sonra Başak Lastik modeline kenar Bere bandına gelene kadar aynı örnek ile yapacağız.Bu sırada 3 zincir çekiliyor bir önden bir arkadan trabzanlar ile artırmalar başlanıyor.

tepeden-baslanan-basak-lastikli-tig-bere

tepeden-baslanan-basak-lastikli-tig-bere

Bere uzunluğunu siz kendi ördüğünüz Bere uzunluğu ne kadar olsun isterseniz o kadar örün.Sonra Bere Lastiği Başak yapımına başlayın.

KOLLARI YANLARI YAPRAKLI AJURLU PEMBE KIZ YELEK ANLATIMI

Kolları Yanları Ajurlu Yapraklı Çocuk Yelek Tarifi gece sizler için sayfam da yayımladığım Yelek modeli.Tam detayı ile Yeleğin yapılışını sonuna kadar izleyebilirsiniz.

tigla-basak-lastik-ornekli-kadin-beresi

tigla-basak-lastik-ornekli-kadin-beresi

Sosyete Kadınlar Çalışması Bere için anlatan hanımın eline sağlık. Berenin boyunu biraz daha uzun dökümlü yapabilir Ponpon,Püskül ve kurtcuk burgu tekniği,çiçek örgüler ile süsleyebilirsiniz.

2 thoughts on “İKİ KAT YELEK İPİNDEN TIĞ ÖRNEKLİ BAYAN BERE YAPILIŞI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir