iki-kat-yelek-ipinden-basak-ornekli-bayan-bere


İKİ KAT YELEK İPİNDEN TIĞ ÖRNEKLİ BAYAN BERE YAPILIŞI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

İki Kat Yelek İpinden Yapılan Bayan Beresi Tarifi-Alize Yeleklik ipi 2 kat yaparak kullanılan Başak Lastik Örgü ile biten Tığ örgü kolay Lastik ile tepesinden başlanan harika Bayan Beresi Tarifi.

4,5 numara Tığ ile Ortasından 8 zincirden yapılan halka ile başlanıyor aralar da zincir olmadan 21 tane 3 lü trabzan ile yuva doldurulur başlanan yerde kapatın.

Bu sıradan sonra Başak Lastik modeline kenar Bere bandına gelene kadar aynı örnek ile yapacağız.Bu sırada 3 zincir çekiliyor bir önden bir arkadan trabzanlar ile artırmalar başlanıyor.

tepeden-baslanan-basak-lastikli-tig-bere
tepeden-baslanan-basak-lastikli-tig-bere

Bere uzunluğunu siz kendi ördüğünüz Bere uzunluğu ne kadar olsun isterseniz o kadar örün.Sonra Bere Lastiği Başak yapımına başlayın.

KOLLARI YANLARI YAPRAKLI AJURLU PEMBE KIZ YELEK ANLATIMI

Kolları Yanları Ajurlu Yapraklı Çocuk Yelek Tarifi gece sizler için sayfam da yayımladığım Yelek modeli.Tam detayı ile Yeleğin yapılışını sonuna kadar izleyebilirsiniz.

tigla-basak-lastik-ornekli-kadin-beresi
tigla-basak-lastik-ornekli-kadin-beresi

Sosyete Kadınlar Çalışması Bere için anlatan hanımın eline sağlık. Berenin boyunu biraz daha uzun dökümlü yapabilir Ponpon,Püskül ve kurtcuk burgu tekniği,çiçek örgüler ile süsleyebilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “İKİ KAT YELEK İPİNDEN TIĞ ÖRNEKLİ BAYAN BERE YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir