kollari-yanlari-ajurlu-yaprakli-pembe-bebek-yelek

KOLLARI YANLARI YAPRAKLI AJURLU PEMBE KIZ YELEK ANLATIMI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Kol Kenarları Minik İncili Kol ayrımı ve Yanları Ajurlu Yapraklı 2-2,5 Yaş Pembe Çocuk Yelek Modeli Tarifi- İnci Düğmeli Pembiş Bebek Yeleği detaylı açıklamalı.

Bu Modeli Dilerseniz Kablolu şişler ile aradaki patlardan birleştirip Elbise olarak ta yapabilirsiniz.Model üzerinde değiştirebileceğiniz şeylere gelince Kol ayrımı olan ajurların oralara inciler dikebilirsiniz.

Cep ilave edebilir ya da daha süslü ve şirin olması için üzerine Örgü figürler dikebilir İğne nakışı ile Nakış Örgü işlemeleri de yapabilirsiniz.

kollari-incili-ayrimi-ajurlu-yaprakli-bebek-yelek
kollari-incili-ayrimi-ajurlu-yaprakli-bebek-yelek

Yakadan başlandığında Kollardaki artırmalar,ajurlar aynı şekilde yelek boyunca yanlara da uygulanmış.Bu şekilde Pembe Bebek Yeleği alta indikçe genişlemiş.

PRATİK 3 PARÇA ELBİSELİ BABETLİ KIZ BEBEK TAKIM YAPIMI

Pratik 3 Parça Elbiseli Bebek Takım Tarifine bakarsanız Elbise,Saç bandı ve Babet Patik Takımın Tığla yapılışını göreceksiniz.

yakadan-pembe-yanlari-yaprakli-bebe-yelegi
yakadan-pembe-yanlari-yaprakli-bebe-yelegi

Örgü Yelek Tarifi için Alize Happy Baby Pembe İp 100 gram 330 metre-3,5 numara Şiş- 80 ilmek 3 diş haraşodan yaka robasın dan başlanıyor.Çalışma Küçük Örgü Evi çalışmasıdır.Bebek Yeleği Tarifi için Çok Teşekkürler

kiz-cocuk-ajurlu-haraso-yaprakli-bebek-yelegi
kiz-cocuk-ajurlu-haraso-yaprakli-bebek-yelegi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KOLLARI YANLARI YAPRAKLI AJURLU PEMBE KIZ YELEK ANLATIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir