Örgü Modelleri Bebek Örgüleri PRATİK 3 PARÇA ELBİSELİ BABETLİ KIZ BEBEK TAKIM YAPIMI

PRATİK 3 PARÇA ELBİSELİ BABETLİ KIZ BEBEK TAKIM YAPIMI

617
3-parca-kirmizi-babeti-sac-bantli-kiz-bebek-tig-orgu
3-parca-kirmizi-babeti-sac-bantli-kiz-bebek-tig-orgu

3 Parça Babet,Saç Bandı ve Tığ İşi Kırmızı Uzun Kollu Bebek Elbise Takımı Yakadan başlanıyor. Roba da Trabzanlar Etek için su taşı örneği ile Kol kenarlarına oya yapılıyor.

Alize Baby Best Kırmızı ve Beyaz ipler-2,5 numara Tığ kullanarak 78 zincir ile başlanıyor.6-12 Aylık Kız Bebeklere Kırmızı Uzun Elbise başlıyor.

Yakadan başlanan Kırmızı Kışlık Tığ işi Elbise modeli Roba ilmek ayrımları Önler 14+14- Kollar 10-Arka 22 trabzan olacak.

tigla-kolay-pratik-bebek-elbise-nasil-yapilir
tigla-kolay-pratik-bebek-elbise-nasil-yapilir

Elbisenin Etek boyu 13 sıra yapılmış.Ancak siz burada yine kim için yapılıyorsa ona göre uzunlukta yapabilirsiniz.Etek boyu kaç aylık ya da kaç yaş bebek olduğuna göre değişir.

Yazlık Kız Elbise için yapacağınız tek şey kolları örmemek.Her şeyini aynı yaparak kolları yapmazsanız kol kenarlarını 1-2 sıra kenar oyası ya da trabzan yaparak Kolsuz Yazlık Çocuk Elbise güzel olur.

3-4 YAŞINDAKİ TATLI KIZLARA SARI ÖRGÜ ELBİSE ŞİŞ İLE YAPILIŞI

Çocuklara 3-4 Yaş Şiş Örgü Sarı Elbise Yapılışı için Ablalara da bu Elbise modelinin Tarifini yapabilirsiniz.

Elbise takımı Bebek Babet ve Saç Bandı ile 3,5 numara Tığ kullandığınız da 1-2 yaş bebeklere 4,5 numara tığ ile aynı trabzan sayıları ile 2 yaşlara bile olabilir.

kirmizi-yakadan-baslanan-patikli-bebek-elbise-tarifi
kirmizi-yakadan-baslanan-patikli-bebek-elbise-tarifi

hobievimm Elif Afacan’a ait olan bu çalışma için Ellerine kollarına sağlık çok Teşekkürler.2. Videoda Babet ve Çiçekli aç bandı ile 3 lü Kız Bebek Elbiseli Takım.


Patik ve Saç Bandının yapılışları

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz