Örgü Modelleri GÜNEBAKAN TIĞ OYASI TARİFİ

GÜNEBAKAN TIĞ OYASI TARİFİ

526
tig-oyasi-gunebakan-modeli
tig-oyasi-gunebakan-modeli

Ayçiçeği Tığ Oyası modeli benim bildiğim Ayçiçeğine bizler Günebakan dediğimiz için Adını Günebakan Tığ Oyası Modeli olarak koyduğum detaylı Oya Tarifi videolu ve Türkçe olarak anlatılmıştır.

Tığ Mucizesi kanalını yeni gördüm yolları açık olsun harika Modelleri var ve paylaşıma açık bu modelleri bundan sonra sizler için de paylaşacağım.

Rengi,Anlatımı Modeli ve Video kalitesi ile 1 numara iş yapmışlar.Öncelikle bu kanala emek verenlere çok teşekkür ettikten sonra sizlere Ay çiçeği Tığ Oyasını biraz anlatmak istiyorum.

aycicegi-gunebakan-tig-pyasi-tarifi
aycicegi-gunebakan-tig-pyasi-tarifi

Günebakan renklerine uygun Kahverengi,sarı ve Yeşil oya ipleri ile 0,75 mm Tığ kullanılmış olup Günebakan Tığ Modeli Yazma,Yemeni ve benzeri Baş örtülerine,Mutfak havlusu Ucu Tığ modeli olarak kullanabilirsiniz.

Bu güzel Oya Tarifini veren hamarat hanımın ördüğü Bayanlar için Mor Simli Bere tarifini de merak edenler buradan görebilirler.

Günün Tığ oyası örneklerine Bugün sabah ilk olarak Mekikli Tığ Oyası Model anlatımı ile başlamış ve Bugünde Güzel ve Yeni Oyalar öğrenmeye devam ediyoruz.
Günebakan Tığ Oyası Videosu-Ayçiçeği Tığ Oyası Modeli

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz