GÜNEBAKAN TIĞ OYASI TARİFİ

tig-oyasi-gunebakan-modeli
tig-oyasi-gunebakan-modeli

Ayçiçeği Tığ Oyası modeli benim bildiğim Ayçiçeğine bizler Günebakan dediğimiz için Adını Günebakan Tığ Oyası Modeli olarak koyduğum detaylı Oya Tarifi videolu ve Türkçe olarak anlatılmıştır.

Tığ Mucizesi kanalını yeni gördüm yolları açık olsun harika Modelleri var ve paylaşıma açık bu modelleri bundan sonra sizler için de paylaşacağım.

Rengi,Anlatımı Modeli ve Video kalitesi ile 1 numara iş yapmışlar.Öncelikle bu kanala emek verenlere çok teşekkür ettikten sonra sizlere Ay çiçeği Tığ Oyasını biraz anlatmak istiyorum.

aycicegi-gunebakan-tig-pyasi-tarifi
aycicegi-gunebakan-tig-pyasi-tarifi

Günebakan renklerine uygun Kahverengi,sarı ve Yeşil oya ipleri ile 0,75 mm Tığ kullanılmış olup Günebakan Tığ Modeli Yazma,Yemeni ve benzeri Baş örtülerine,Mutfak havlusu Ucu Tığ modeli olarak kullanabilirsiniz.

Bu güzel Oya Tarifini veren hamarat hanımın ördüğü Bayanlar için Mor Simli Bere tarifini de merak edenler buradan görebilirler.

Günün Tığ oyası örneklerine Bugün sabah ilk olarak Mekikli Tığ Oyası Model anlatımı ile başlamış ve Bugünde Güzel ve Yeni Oyalar öğrenmeye devam ediyoruz.
Günebakan Tığ Oyası Videosu-Ayçiçeği Tığ Oyası Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 SIRALI KOLAY ÇEYİZLİK YAZMA TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com
  2. ÇİĞDEM ÇİÇEĞİ TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*