ÇİĞDEM ÇİÇEĞİ TIĞ OYASI TARİFİ

cigdem-cicegi-tig-oyasi
cigdem-cicegi-tig-oyasi

Halk dilinde Günebakan Tığ Oyası ve Ay Çiçeği Tığ oyası olarak ta bilinen özün de Çiğdem Çiçeği Tığ Oyası olan modele farklı özgün adı ile isim vermek istediğim bu oya Videosu ile anlatımlı.

Günebakan Oyası için yine Ay çiçeği görünümlü çok güzel bir Oya Modelimiz daha var.Onun için ismine tıklayıp o modeli de görebilirsiniz.

tig-oyasi-cigdem-cicegi-yapilisi
tig-oyasi-cigdem-cicegi-yapilisi

Ayçiçeği Yazma Oyası için 3 renk Sarı,Kahverengi ve Yeşil Oya iplikleri kullanılıyor. 22 numara Tığ Kahverengi olan için Leylak 899 numara ip-Sarı renkli ip 443 numara Leylak- Yeşil olarak sizin tercihinize göre.

Son olarak Pirinç Boncuktan Oya modelini de sizlere tanıtmak istiyorum.Buradan yapılışını görebileceğiniz Boncuklu Tülbent Oyası modeli de Tığla yapılıyor.
Çiğdem Oyası Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*