Dekorasyon GAZETELERDEN GERİ DÖNÜŞÜM SEPETLERLE EK KAZANÇ KAZANMA

GAZETELERDEN GERİ DÖNÜŞÜM SEPETLERLE EK KAZANÇ KAZANMA

1325
Cestas-Multiuso-gazete-sepet-geri-donusum-video

Gazetelerden Geri Gönüşüm Sepetlerle Ek Kazanç Elde Ediniz, Gazete Değerlendirme Sepet Örme İzle

Daha öncede bir çok defa sizlerle Gazete ve Dergi yaprakları kağıtlardan Nasıl Dekoratif Sepet Yapılır Resimli olarak paylaşmıştım.

Fakat bugün Gazetelerden elde edilen ince kamış şeklindeki Rulolardan Nasıl Sepet yapılır videosunu izleyerek öğreneceğiz.

Artık evde okuduktan sonra bir işe yarar cam silerim vs diye biriktirip bir yığın olan Gazeteleri nasıl değerlendiririz öğreneceğiz.

Hatta aranızda becerikli olanlar bu işi Ticari olarak bir kazanç kapısına çevirebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarda böyle şirin sepetleri rahatlıkla satabilirsiniz.

Cestas-Multiuso-gazete-sepet-geri-donusum-video
Cestas-Multiuso-gazete-sepet-geri-donusum-video

Geri dönüşümü kazancı iyi ama maliyeti az evde yapabileceğiniz bir iş istiyorsanız böyle fikirleri değerlendirerek evde para kazanmak için neler yapılır? sorunuza da bir yanıt bulmuş olursunuz.

Şimdi bende size Gazete ile Dekoratif kaseler, Sepetler yaparken dikkat etmeniz gerekenleri püf noktaları belirtmek istiyorum.

Öncelikle bu projede iki çeşit boya kullanabilirsiniz Guaj ve Akrilik. Eğer yaptığınız sepetin rengi mat olsun isterseniz Guaj resimdekiler gibi parlak olsun istiyorsanız Akrilik boya kullanmalısınız.

Videodaki bayan fırça ile akrilik boya kullanarak sepetleri renklendirmiş bu şekilde boyadan da tasarruf sağlamış oluyor. Eğer sprey akrilik boya terciğ ederseniz haliyle daha fazla boya kaybı olacaktır.

Gazeteden yaptığınız ruloları sizde bazıları gibi önceden boyayabilir ve kuruduktan sonra sepet yapabilirsiniz fakat bu şekilde sepet örme işlemi bittikten sonra boyamakta her zaman fayda var .

Boyada kuruma, Çatlamalar ve kıvrılan alanlarda boya kırılmaları yaşamamak için en son boyamak her zaman en iyi terciğtir.

Dikdörtgen Sepet Nasıl Örülür Video İzle

Cesta com alça – Basket with Handle – Canastra con manijas-Artesanato passo a passo-Artesanías tutorial,Crafts step by step-

Basket with Handle – Basket with Handle – Canasta manijas con-Craft-Artesanías step by step tutorial, step by step-Crafts

DIY Basketry with Newspaper-Gazete Kağıtlarından Sepet

11 YORUMLAR

  1. Ben yapmıyor ve satmıyorum.Çocuklarımla birlikte bir kaç etkinliği kendimiz için yaptık.Amacım bunu kazanç kapısına çevirmek isteyen Arkadaşlara bir Fikir vermek.Fiyatları Şehirlere ve satılan dükkanlara göre değişiklik gösterir.Tabi burada yapılan işin kalitesi,ebatı ve kullanılan kaliteli boyalar vs

  2. ebatlarına göre değişir ama kaç tl ye satıyorsunuz acaba arkadaşıma tavsiye edeceğimde oda yapıp geçimini sağlasın

  3. Ben denedim ama örme işleminde zorlandım çok sert oluyor kıvırma işleminden sonra, oysa çok istemiştim yapabilmeyi acaba kıvırmadan yani katlamak sureti ile olabilir mi bir de öyle deneyeceğim .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz