Dekorasyon EL YAPIMI DEKORATİF AYAKLI LAMBA YAPILIŞI

EL YAPIMI DEKORATİF AYAKLI LAMBA YAPILIŞI

1274
salon-icin-dekoratif-ayakli-zemin-isiklandirma-lamba-yapimi

Merhabalar Ev de Dekorasyon işlerini kendiniz yapmayı seviyor ve el beceriniz varsa El yapımı Evde Ayaklı Ahşap ve ipler ile yapılan bu Lambader‘i sevebilirsiniz.

Tabi bu çalışmayı uygulayacak Bey veya Bayanların tek el becerisinin olması yeterli değil aynı zamanda resimlerde gördüğünüz Malzeme ve araç gereçlere sahip olması gerekiyor.

Zaten bu tarz çalışmaları evinde yapmayı seven arkadaşların bu tarz malzemeleri vardır diye düşünüyorum.

Malzemelere göz attığımız da ne işe yaradığını bir türlü çözemediğim bir İçki şişesi var :).

Bu arada Dantel ipi kullanılmamış niçin Dantel ipi gösterilmiş onu da anlamış değilim. Lambaderin çevresine ip olarak Beyaz çuval ipi ya da Keten ip çok güzel olur.

Tabi bu arada çok güzel Ponponlu ipler,sakallı e saçaklı bir çok değişik ilginç ip modelleri var onlardan kullanabilirsiniz.

Fakat Ev yapımı Lambader için tavsiyem ısınmayan Ampuller den kullanmanız dan yana.

Ben Ahşap işlerinden ve Ahşap çeşitleri den anlamadığım için size Çita diyorum fakat normal bir Tahta ya da çita bu esnekliği göstermez bu şekle girmez onu biliyorum.

Sanırım Kavak ya da benzeri bir Ağaç kullanılmış. Bu konularda Erkekler çok bilgili bilen Arkadaşlar sayfa altındaki yorumlara yazarlarsa minnettar olurum.

Hazır Ahşap çalışmaların dan bahsetmişken bilhassa beylerin ilgisini çekecek olan Ölçüleri ile ev de yapılan kolay Ahşap Mobilya çalışmalarından bir kaç Örnek göstereyim hoşunuza gidebilir.

Yaz geliyor Bahçesi olanlar belki çocuklar ve çocuk ruhunu yitirmemiş olan büyükler için Bahçeye Ahşap Salıncak Nasıl Yapılır? Ahşap Salıncak Ölçüleri ve imalatı yapım aşamaları nelerdir? merak edenler vardır.

Ahşap Kasadan Neler Yapılır? merak ediyorsanız buyrun size burada çok şık ve oldukça kullanışlı Ahşap Kasadan Ayakkabılık yapılışı.

Eğer kışın sobada yakmadı sanız Ahşap Paletler den yapılan Ev Eşyaları size ilginç gelebilir. Terası ve geniş Verandası olanlar için Paletler ile yapılan Oturma grubu ve Ahşap Sehpalara bakabilirsiniz.

Dublex evi olan Şanslı Ev sahipleri için Ahşap Merdiven Altı Değerlendirme nasıl yapılır? çok güzel fikirler oluşturan Bol Çekmeceli Ahşap Merdiven altı hoşunuza gider diye düşünüyorum.

Ahşap Katlanabilir Masa isterseniz bu yuvarlak Elma şeklindeki Masa ile eşinize büyük bir sürpriz yapabilirsiniz :)

Dekorasyon bölümüne baktığınız da daha bir çok çalışmaları görebilir siniz. Ama size son olarak Küçük Balkonlara çözüm olacak Katlanabilir Ahşap Masa Nasıl Yapılır? onu da göstermek istiyorum.

salon-icin-dekoratif-ayakli-zemin-isiklandirma-lamba-yapimi
salon-icin-dekoratif-ayakli-zemin-isiklandirma-lamba-yapimi

salon-icin-ayakli-isiklandirma-yapimi-2
Malzemeler:Şişe ne işe yarıyor anlamadım :) Dantel ipi olmaz zaten Keten ip,Örgü ipleri ya da Çuval ipi güzel olur. Ampul ısınmayan Tasarruf lambası olursa çok güzel olur ayrıca Voltu düşük olursa bence daha iyi olur.
salon-icin-ayakli-isiklandirma-yapimi-1
salon-icin-ayakli-isiklandirma-yapimi-3
Lambader’in iç tesisat döşemesi
salon-icin-ayakli-isiklandirma-yapimi-4
salon-icin-ayakli-isiklandirma-yapimi-5

salon-icin-dekoratif-ayakli-zemin-isiklandirma-lamba-yapimi
salon-icin-dekoratif-ayakli-zemin-isiklandirma-lamba-yapimi

DIY Decorative Lamp for Floor-DIY dekorative Lampe für Boden-DIY Lampe décorative pour sol-DIY dekorativ lampe til gulv-DIY Decoratieve Lamp voor Floor-DIY Dekorative Lamp for Floor-DIY lâmpada decorativa para Pavimento-DIY Maisiúil Lampa do Urlár-DIY lámpara decorativa para Suelo-DIY Dekorativa Lamp för Golv-DIY lampada decorativa per Piano-DIY Dekorasi Lampu untuk Lantai

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz