BOL ÇEKMECELİ AHŞAP MERDİVEN ALTI DEĞERLENDİRME TASARIMI
cok-cekmeceli-merdiven-tasarimi

BOL ÇEKMECELİ AHŞAP MERDİVEN ALTI DEĞERLENDİRME TASARIMI


Ahşap Merdiven altına bol çekmeceli depolama değerlendirme fikri tasarım

Dublex evi olanların Merdiven altını nasıl değerlendireyim soruları için hem depolama sorununu da tamamen ortadan kaldıracak harika bir Merdiven Dizaynı.

Düşünüyorum da hani gizli kasa olarak ta kullanılabilinir :) Özellikle Metrekaresi küçük olan iki katlı evler için Merdivenlerin altını bol çekmece ve dolaplı olarak kullanabilmek ortadaki bir çok ıvır zıvır dan kurtulabilirsiniz.

Özellikle çocuklu evlerde ortada ayak altında dolaşan oyuncaklar, okulların açık olduğu zaman her yerden çıkan defter, kalem, kitap gibi okul malzemelerini koyabilir ve etraftaki dağınıklıktan kurtulabilirsiniz.

Fakat Özel bir Merdiven tasarımı olan bu merdiveni yaptırabilecek işinin erbabı usta bulabilmek sıkıntı. Mutlaka işinin ustası bir marangoz vardır çevrenizde.

Ev Dekorasyonunda öncesi & sonrası  çalışmalardan Ms Sara’nın evinde uygulanan Dekore çalışması tüm bayanları imrendirecek kadar güzel.

Malum yaz aylarına çok az kaldı hatta İzmir’e yaz bu sene erken geldi diyebilirim. Önümüz bayram eğer güzel bir Taş Duvar Görünümlü Boya yapmayı istiyorsanız görüntüsüyle gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz hem iç duvar boyama hem dış cephe boyamada kullanabileceğiniz Pratik ve kolay duvar boyama ilginizi çekebilir.

Tabi Merdiven altını çekmeceli kullanmak yerine Merdivenin altına çocuklar için küçük bir oyun odası yapmak ya da Özel bir Tv ünitesi yaptırabilirsiniz. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız eğer Merdivenin altını Kedi, Köpek kulübesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Merdiven Altı Değerlendirme

Klasik duvar boyalarından sıkılan evinde daha Modern Duvar Boyama sitili kullanmak isteyenler içinde Dekorasyon bölümümüzden resimli olarak anlatılan Pratik duvar boyama yöntemlerini görmelisiniz.

Dubleks evi olanlar bu yıl yaza girmeden önce Çatı katındaki odaları dekore etmeyi düşünüyorlarsa birbirinden şık ve evin en paylaşılmaz odası olmaya aday Oda Dekorasyonları sayfamızdaki resimlere bakabilirler.

2014 yaz için Dekorasyon Önerileri

İlginç Dekorasyon tasarımları ilginizi çekiyorsa sitemizde çok ilginize çekecek bir çok değişik dizaynlar mevcut. 2014 yılı renklerinde ve modasında ki mobilyaları, yaz aylarında Veranda mobilyaları değiştirmek isteyenler için en güzel ve rahat modelleri görebilirsiniz.

Hadi merdiveni hallettik diyelim o Dubleks evi neyle nasıl alacağız en büyük sıkıntı orada :) Sizlerinde Dekorasyon ya da Merdiven altı değerlendirme fikirleriniz varsa bizlerle paylaşmak isterseniz alttaki yorumları kullanmaktan çekinmeyiniz lütfen.

Ahşap Merdiven Altı çekmeceli tasarım
cok-cekmeceli-merdiven-tasarimi

Bir cevap yazın