ÖZEL TASARIM İKİZ YATAKLI DOLAP RAFLI YATAKLAR VE ÖLÇÜLERİ


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Özel Tasarım Genç ve Çocuk odası dolap raflı ikiz Yataklar İkiz yataklı yatak altı ve yatakların birleştiği noktalarda özel dolap rafları olan bu güzel Genç ve Çocuk odası olarak kullanabileceğiniz tasarımın nasıl yapılacağını tüm ölçüleri ile paylaştım.

Oda içindeki tüm dağınıklığı ortadan kaldırırken aynı zamanda odanın dekorasyonunda hiç bir dağınıklık olmayacak. Okula giden ve küçük çocukları olanlar için bir kurtuluş gibi. Etrafa saçılmış kitap ve defterler oyuncaklar için çok güzel bir çözüm.

Yatakların altına özel plastik kapaklı saklama kapları yerine hasırdan örülmüş sepetlerden de kullanabilirsiniz.

Her ne kadar bu güzel Özel tasarım Yatakların tüm ölçülerini sizlerle paylaşmış olsam da doğal olarak  marangozluktan veya mobilya tasarımı yapılışından bilgim olmadığı için bu ölçüler bana muhtemelen size de çok karışık geliyor.

Fakat işin erbabı Ahşap ustaları için meslekleri gereği hiç zor gelmeyecektir. Eğer sizde Özel raf dolaplı ikiz yatak tasarımını eviniz için düşünüyorsanız alttaki tüm resimlerin çıktısını alıp iyi bir ustaya göstererek Fiyat isteyebilirsiniz.

Sitemizdeki Dekorasyon bölümümüzde İç ve Dış Dekorasyon fikirleri ve tasarımları görebilirsiniz.

ozel-dolap-rafli-cocuk-odasi-yataklari

ozel-dolap-rafli-cocuk-odasi-yataklari

ozel-dolap-rafli-cocuk-odasi-yataklari knockoffwood storage bed top hutch knockoffwood storage bed top hutch-6 knockoffwood storage bed top hutch-7 knockoffwood storage bed top hutch-8 knockoffwood storage bed top hutch-9 knockoffwood storage bed top hutch-dekor knockoffwood storage bed top hutch-dekorasyon knockoffwood storage bed top hutch-dekoru

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir