Menü Kapat

ÖZEL TASARIM İKİ KATLI RANZA YER TASARRUFUKüçük evler için bazen Dev fikirlere ihtiyaç duyulur, Katlandığında bir dolaba dönüşen İki Katlı Ranza Dizaynı yer tasarrufu yapmanızı ve yatak odası  içinde daha ferah ve geniş alanlara sahip olabilirsiniz. “Yatak Kayboldu” adı verilen bu güzel, kullanışlı ve şık tasarımla evinizi olduğundan daha geniş bir mekana çevirebilirsiniz.

Açıldığında normal bir Ranzadan farklı görünmeyen Ranzanın isterseniz sadece üst tarafındaki yatağını kapatıp sadece altındaki yatağını kullanabilirsiniz. Üst katta bulunan Ranzanın yan korkuluklarının yüksek olması ile gerekli emniyet sağlanmış görünüyor.

Kolayca katlanıp bir Elbise dolabı , Gardolap görüntüsüne kavuştuğunda ne kadar az yer kapladığını görünce çok şaşıracaksınız. Özel bir sistemle çelik kontraslarla duvara sabitlenen yatak herhangi bir sarsıntıda zarar görmeyeceğiniz şekilde özel olarak tasarlanmış.

Kalabalık nüfusa sahip Aileler ve Öğrenci evleri için bu tarz özel mobilya tasarımı yapan mobilyacılara bu şekilde Tasarımların resimlerini göstererek tam olarak ne istediğinizi belirtip sizde eviniz için yaptırabilirsiniz.

Özellikle 1+1 evler için bu tarz katlanabilir Mobilya tasarımları ile yaşadığınız mekanı genişleterek istediğiniz gibi Dekore edebilirsiniz. Dekorasyon Fikirleri sayfamıza göz atmak isterseniz buyrun

ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu
ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu
ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu-dekore-fikri
ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu-dekore-fikri

Özel ray sistemi sayesinde rahat kapanıp açılabiliyor

ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu-dekorasyon
ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu-dekorasyon

Üst kattaki küçük kapaklı raf issenildiğinde kapatılarak gizlebiliniyor
ozel-tasarim-ranza-yer-tasarrufu-dolap-olan-ranza
Sonuç bir Gardolabından daha ince ve zarif bir görünüm.

5 Comments

  1. Geri bildirim: ÖZEL TASARIM İKİZ YATAKLI DOLAP RAFLI YATAKLAR VE ÖLÇÜLERİ | Nazarca.com

    • Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

      Malesef Turgay bey bu ürün özel olarak tasarlanmış teşğir ürünüdür ancak çevrenizde mobilya üreticileri ile görüşerek bu tasarımın resimlerini gösterek bu tarz bir ranza tasarımı yaptırabilirsiniz. Bu ürün uzak doğu ülkelerinde özel mobikya dizaynı yapan bir tasarımcının çalışması kişiye özel tasarımlar yapıp teşğir ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir