DUVAR BOYAMADA SÜPÜRGE YÖNTEMİ İLE MODERN DUVAR BOYAMA FİKRİ

Dekorasyon, Hobi, Nasıl Yapılır

Kış bitince ilk iş bahar temizliğine başlamadan kışın soba ve sigara dumanından sararan duvarları boyamak ile işe başlıyoruz. Eğer artık klasik düz duvar boyamalarından sıkıldı ve daha modern bir duvar boyamayı düşünüyorsanız burdaki yönteme bir bakmalısınız. Önce bir rulo yardımı ile duvar istenilen renge boyanıyor ve boya kurumadan önce bir süpürge yardımı ile yukardan aşağı doğru süpürgeyi sürerek değişik bir teknikle çizgili olarak şekil verebilirsiniz.Tabi bu işlemi açık renk boya üzerinde yaptığınızda iyi sonuç vereceğini düşünmüyorum. Şeklin yada duvar boyası dekorunun diyeyim kendini gösterebilmesi için en iyi sonucu alabilmek için koyu renk olması şart diye düşünüyorum. Rulo fırçaların hayatımıza girmesiyle kendi evini boyamak isteyenlerin işi kolaylaştı. Fakat iyi bir boyacının ustalıkla yaptığı boyanın yerini tam olarak tutması mümkün değil. Bizler ne kadar evimizi kendimiz boyasakta köşeleri ve ayrıtları bulaştırmadan boyamak ustalık istiyor.

duvar-boyasinda-cizgili-nasil-yapilir
duvar-boyasinda-cizgili-nasil-yapilir

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 thoughts to “DUVAR BOYAMADA SÜPÜRGE YÖNTEMİ İLE MODERN DUVAR BOYAMA FİKRİ”

  1. Ben yaptım berbat oldu okadarda basit değil. Beyazın üzerine o pembeyi vurdum. Tek katta çok kötü oldu mecburen ikinci katı vurdum istenilen sonuca ulaşamadım. Siz bunu uyguladınızmı ilk katta nasıl kapattınız o beyazı. Eğer uyguladığınız videosunu paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir