Menü Kapat

FIRÇADAN YERLERE DAMLAYAN BOYALAR İÇİN PRATİK FİKİRLEREv boyası için pratik fikirler Hayat kurtarıyor desem abartmış olurmuyum? Malum boya sonrası yerlere damlayan boyaları temizlemek çok zor oluyor. Özellikle Boya fırçası kullanılıyorsa.

Resimde gördüğünüz gibi bu sorunu halletmek için çözüm üretmişler bile. Boya kabı ya da yoğurt kaplarının kapaklarını biraz kesiniz ve fırçanızı oradan sokunuz.

Böylelikle damlayan boyalar kapağın içinde kalır onları ziyan etmemiş olur yerleri de kirletmemiş olursunuz. Yaz ayı geldi evleri boyama zamanı.

Hem yaz temizliği hem Bayram öncesi ev bakımı çok yorucu da olsa yapılması gerekiyor. Ev nasıl boyanır Püf noktaları. Süpürge yöntemi ile Duvar boyama yöntemi kulağa tuhaf gelmiş olsa da çok güzel ve dekoratif oluyor.

Son yıllarda Moda olan Duvar boyama ve Taş döşeme dekorları arasında birde Taş  Döşenmiş izlenimi Duvar Boyası tekniğini görmenizi tavsiye ederim.

Hem iç cephe hem dış cephe ev ve ofis boyama işlerinde kullanabilirsiniz. Evinize Tuğla Görünümlü Duvar Boyası ile çok farklı bir Duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

lam-sao-de-son-khong-chay-nguoc
lam-sao-de-son-khong-chay-nguoc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir