EL YAPIMI ÇOK KOLAY FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi

Farklı Fotoğraf çerçeveleri Evimizde de farklılık yaratacaktır. Bir malzeme ile geri dönüşüm Kolay El Yapımı Fotoğraf çerçeveleri yapabiliriz.

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri gibi Teknolojik olmayabilir fakat el yapımı Objelerin yeri ayrı oluyor.

Siz de benim gibi Hobi Çubuklarından Yapılan Resim Çerçevelerini seviyorsanız buradaki Kolay El Yapımı Fotoğraf Çerçevesi yapabilirsiniz.

Dondurma çubukları bu mevsimde bulması zor onun yerine siz de bu şekilde satılan Hobi Çubukları dedikleri çubuklardan Kırtasiyelerden satın alarak yapabilirsiniz.

Ödev Resim çerçevesi yapma Proje ya da Performans ödevi için Çocukların kendilerinin yapabileceği kolay bir Etkinlik olabilir.

Toplam 16 adet Hobi çubuğu işinizi görür. Zate Hobi çubukları Paketin içşnde 45 adet olarak 4-5 tl arası bir fiyata satılıyor.

Bu arada kalan Hobi çubukları ile bir kaç değişik Resim Çerçevesi daha yapmayı düşünürseniz eğer Dondurma Çubuklarından Resim Çerçevesi Yapılışı adlı bu sayfamızdaki diğer modelleri de inceleyebilirsiniz.

Yapıştırıcı olarak yine Kırtasiyelerde satılan Tutkalla

el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi
el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi

el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi-1
İki tane alta ve iki tane üste konulan çubukları birleştirmek için iki tane yanlara hobi çubukları yapıştıralım.
el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi-2
Şimdi biraz şekil verelim. İç tarafa bakan çubuklara denk gelecek şekilde ters tarafından iki çubuk daha yapıştıralım.
el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi-3
Tekrar tersini çevirin ve dik olarak yapıştırdığınız çubukların iç tarafına doğru iki çubuk daha yapıştırın.
el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi-4
Üç hobi çubuğunu alta yan yana dizin ve üzerine 3 adet küçük hobi çubuhu yapıştırmadan önce dik olarak aralaraına 2 adet daha çubuk yapıştırın.
el-yapimi-cok-kolay-fotograf-cercevesi
Yukarıdan fotoğrafı çerçeveye yerleştirin ve Akrilik, guaj gibi boyalar ile süsledikten sonra Sticker yapıştırabilir ya da farklı objeler ile süsleyebilirsiniz.

Handmade Photo FrameHandgefertigte BilderrahmenCadre photo à la mainHandgemaakte fotolijstHåndlavet fotorammeHandmade Photo Frame

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*